24-pay-mark Created with Sketch.

Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla

1 вересня 2018, сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №1 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №2 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №3 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №4 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №5 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Цей вечір буде наповнений ароматом квітів і чудовою музикою. Серед кущів жасмину і ліан, в зелені Ботанічного саду ім. М.М. Гришко, прозвучать легендарні «Пори року» Антоніо Вівальді та цикл творів «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли.

Найвідоміший цикл «Пори року» А. Вівальді по праву вважається одним з вершинних досягнень не тільки епохи музичного бароко, але і всієї історії мистецтва. Як і всі твори композитора, «Пори року» просякнуті символізмом. У 4-х концертах, кожен з яких присвячений одному пори року можна також простежити і «оглядову екскурсію» по чотирьох регіонах Італії, і ціле людське життя - чотири віку людини, від народження до смерті.

«Пори року в Буенос-Айресі» А. П'яццолли - це не просто пори року в класичному розумінні, як зміна сезонів. Це лірична сюїта з чотирьох великих танго про почуття маленької людини у великому місті. За словами самого П'яццолли: «Танго - це відлуння Буенос-Айреса».

Навколишній світ очима Вівальді та П'яццолли, віртуозно відображений в двох здавалося б різних творах, однаково змушує захоплюватися повнотою життя. Самі ідеї, їх образне наповнення і темперамент музики надзвичайно близькі.

«Пори року» двох композиторів прозвучать в прочитанні найяскравіших представників класичної сцени - камерного складу Ocean's Orchestra. Музиканти оркестру неодноразово представляли українську класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

Увечері 1 вересня ми відправимося в захоплюючу подорож по 8-ми порами року, віртуозно втілених в образну музику двох видатних композиторів. Чекаємо вас на наш класичний вечір о 20:00 за адресою вул.Тімірязевська, 1.


Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати