1 вересня 2018, Сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №1 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №2 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №3 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №4 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №5 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Цей вечір буде наповнений ароматом квітів і чудовою музикою. Серед кущів жасмину і ліан, в зелені Ботанічного саду ім. М.М. Гришко, прозвучать легендарні «Пори року» Антоніо Вівальді та цикл творів «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли.

Найвідоміший цикл «Пори року» А. Вівальді по праву вважається одним з вершинних досягнень не тільки епохи музичного бароко, але і всієї історії мистецтва. Як і всі твори композитора, «Пори року» просякнуті символізмом. У 4-х концертах, кожен з яких присвячений одному пори року можна також простежити і «оглядову екскурсію» по чотирьох регіонах Італії, і ціле людське життя - чотири віку людини, від народження до смерті.

«Пори року в Буенос-Айресі» А. П'яццолли - це не просто пори року в класичному розумінні, як зміна сезонів. Це лірична сюїта з чотирьох великих танго про почуття маленької людини у великому місті. За словами самого П'яццолли: «Танго - це відлуння Буенос-Айреса».

Навколишній світ очима Вівальді та П'яццолли, віртуозно відображений в двох здавалося б різних творах, однаково змушує захоплюватися повнотою життя. Самі ідеї, їх образне наповнення і темперамент музики надзвичайно близькі.

«Пори року» двох композиторів прозвучать в прочитанні найяскравіших представників класичної сцени - камерного складу Ocean's Orchestra. Музиканти оркестру неодноразово представляли українську класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

Увечері 1 вересня ми відправимося в захоплюючу подорож по 8-ми порами року, віртуозно втілених в образну музику двох видатних композиторів. Чекаємо вас на наш класичний вечір о 20:00 за адресою вул.Тімірязевська, 1.


Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018 Kazka 12 грудня 19:00, Ср Kazka Bel etage, Київ від 550 грн. Kazka Вже не хочу 12 грудня Kazka Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати