1 вересня 2018, Сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №1 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №2 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №3 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №4 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №5 picture
Botanica Classics - Vivaldi & Piazzolla у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Цей вечір буде наповнений ароматом квітів і чудовою музикою. Серед кущів жасмину і ліан, в зелені Ботанічного саду ім. М.М. Гришко, прозвучать легендарні «Пори року» Антоніо Вівальді та цикл творів «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли.

Найвідоміший цикл «Пори року» А. Вівальді по праву вважається одним з вершинних досягнень не тільки епохи музичного бароко, але і всієї історії мистецтва. Як і всі твори композитора, «Пори року» просякнуті символізмом. У 4-х концертах, кожен з яких присвячений одному пори року можна також простежити і «оглядову екскурсію» по чотирьох регіонах Італії, і ціле людське життя - чотири віку людини, від народження до смерті.

«Пори року в Буенос-Айресі» А. П'яццолли - це не просто пори року в класичному розумінні, як зміна сезонів. Це лірична сюїта з чотирьох великих танго про почуття маленької людини у великому місті. За словами самого П'яццолли: «Танго - це відлуння Буенос-Айреса».

Навколишній світ очима Вівальді та П'яццолли, віртуозно відображений в двох здавалося б різних творах, однаково змушує захоплюватися повнотою життя. Самі ідеї, їх образне наповнення і темперамент музики надзвичайно близькі.

«Пори року» двох композиторів прозвучать в прочитанні найяскравіших представників класичної сцени - камерного складу Ocean's Orchestra. Музиканти оркестру неодноразово представляли українську класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

Увечері 1 вересня ми відправимося в захоплюючу подорож по 8-ми порами року, віртуозно втілених в образну музику двох видатних композиторів. Чекаємо вас на наш класичний вечір о 20:00 за адресою вул.Тімірязевська, 1.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати