Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone

31 серпня 2018, Пт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №1 picture
Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №2 picture
Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №3 picture
Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №4 picture
Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №5 picture
Botanica jazz - Nat King Cole & Nina Simone у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Завдяки йому темношкірі артисти вперше змогли зайняти гідне місце в музичному світі. Її ж називали «Мартіном Лютером в спідниці» за боротьбу з расовою дискримінацією. У цей вечір в нашій програмі хіти Нетана Кінг Коула і легендарної Ніни Сімон.

Проникливий фірмовий баритон, досконала дикція і фразування. Манера виконання Кінг Коула легко впізнавана серед інших виконавців. Його унікальний стиль сформувався ще в дитинстві під впливом Ерла Хайнса, пластинками якого буквально була завалена квартира Коула, а також Євангеліє і спірічуел, які він співав з батьком в церкві.

Коул виступав з безліччю великих музикантів, серед яких: Лестер Янг, Бенні Картер, і Лайонел Хемптон. Популярність до Коула, як до вокаліста, прийшла в 1943 році, після виходу композиції «Straighten Up and Fly Right». Після цього пішли знамениті «Mona Lisa» і «Merry Christmas to You», що до сих пір звучать з ефірів радіостанцій.

Співачка, піаністка і композитор Ніна Сімон володіла напрочуд багатим і гнучким вокалом. Її стиль був унікальним, він включав в себе все краще від джазової музики, блюзу і класики. Симон записувала народні пісні, балади з бродвейських мюзиклів, композиції Дюка Еллінгтона, а також ізраїльські народні пісні. За час кар'єри вона випустила 170 альбомів і синглів. Її знамениті «Do not Let Me Be Misunderstood», «The House of the Rising Sun» і «I Put a Spell on You» навіть після перезапису іншими виконавцями продовжують залишатися хітами.

Настрій цього вечора задають молоді та талановиті зірки українського джазу - Old Fashioned Band:
Аняаня Удонгво (Anyanya Udongwo),
Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
Павло Ігнатьєв - фортепіано
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

Концерт прозвучить в місці, настільки ж прекрасному і барвистому, як і ці вічні мелодії життя. Чекаємо вас о 20:00 в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати