Botanica Jazz - Ray Charles

4 серпня 2018, Сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №3 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №4 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №5 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №6 picture
Botanica Jazz - Ray Charles у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Теплим літнім вечором, в мальовничому Ботанічному саду прозвучать хіти Рея Чарльза, серед яких геніальні «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack» і «You Do not Know Me».

«Якщо ви втратили зір, це не означає, що ви зійшли з розуму», - говорив Чарльз. І це не означає, що ви не можете займатися улюбленою справою, додамо ми. Музикант, аранжувальник, співак і піаніст Рей Чарльз жадав відкриттів і невпинно прагнув вперед. Він зумів пропустити через себе два самобутніх жанру і перетворити їх в новий стиль під назвою «соул».

«Госпел і блюзи, - стверджував Рей, - по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому, говорите ви про жінку або про Бога ».

За час кар'єри Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів. Він 17-ти кратний лауреат «Греммі», його ім'я входить в зали слави рок-н-ролу, джазу, кантрі, блюзу і зал слави штату Джорджія.

Сьогодні Рея Чарльза можна сміливо назвати уособленням американської музики. Йому не втомлюються наслідувати, а його музика живе в усі нових аранжуваннях від різних виконавців.

У цей вечір музику генія соулу виконає колектив Old Fashioned Band, під керівництвом талановитого українського піаніста і композитора Павла Ігнатьєва. Колектив майстерно виконує класику джазу і авторську музику в неповторній емоційній манері, властивій його керівнику.

Гарний настрій для вас створюють:

Анян Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
Клеулія Даніель - вокал
Христина Мутамбе - вокал
Павло Ігнатьєв - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

Літній вечір в оточенні квітучої природи стане ще тепліше і романтичніше під чарівні звуки джазу. Чекаємо вас в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко 4 серпня, щоб разом насолодитися незабутніми мелодіями, в яких живе душа Рея Чарльза.


Інші дати

Botanica Jazz - The Best of Soul

15 вересня 2018 20:00

Ботанічний сад ім. Гришка ,  Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати