Botanica jazz - Sinatra

20 липня 2019, Сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №1 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №2 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №3 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №4 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №5 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №6 picture
Botanica jazz - Sinatra у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Володар «оксамитового» тембру, що став кумиром для багатьох музикантів і просто любителів музики. Його пісні незмінно входять в топ рейтингів романтичних хітів і складають золоту колекцію джазу.

У цей вечір у квітучому ботанічному саду прозвучить концерт-присвята одному з найбільших голосів в історії світової музики, мрії всіх жінок першої половини 20-го століття, легендарному Френку Синатрі! Балади Сінатри сьогодні все так само добре підходять для перших поцілунків, як і півстоліття тому.

«My Way», «New York», «Fly Me to the moon» ... Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет віртуозного піаніста, лідера сальса-бенду «DisLOCAdos» - Іллі Єресько. Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу.

Ілля Єресько - відомий київський джазовий піаніст. Випускник музичного училища ім. Глієра, де він займався в класі Петра Пашкова. Кілька років вивчав закони композиції під керівництвом композитора Анатолія Золкіна. Брав участь в колективах: Схід-Side, Квартет Гьотца Грюнберга, Kiev Salsa Kings, Овсяников & Єресько Band, DisLOCAdos.

Роман Руссу - молодий український співак, автор пісень, фіналіст вокального шоу талантів «Голос». Вокаліст з унікальним тембром, який не залишить вас байдужими.

У цей вечір на сцені:

Ілля Єресько - клавіші
Валентин Корнієнко - контрабас
Анатолій Шмаргун - барабани
Роман Руссу - вокал

Цей літній вечір для вас пройде в чарівної краси місці, під звук улюблених мелодій і оксамитового голосу.


Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 13 серпня 19:00, Чт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 13 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати