Botanica Jazz - The Best of Soul

15 вересня 2018, Сб. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №1 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №2 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №3 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №4 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №5 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Музика, від якої серце б'ється швидше, музика, що пробирає до глибини душі, розбурхує швидкоплинні спогади і викликає особливі емоції. У цей вечір вона звучить в місці, де сама природа дарує не менш захоплюючі враження - в мальовничому Ботанічному саду ім. М.М. Гришко.

Незабутні мелодії Арети Франклін, Сема Кука, Джеймса Брауна, Рея Чарльза і Аарона Невілла можуть викликати посмішку і приємну ностальгію, занурити в ліричний настрій і світлі спогади, або, навпаки, подарувати надію, віру і наснагу і навіть прагнення до чогось нового, світлого і щирого. У цій простій, і в той же час неосяжній музиці, кожен знайде частинку себе або відображення своїх переживань.

У цей вечір музику душі для вас виконають талановиті музиканти колективу Old Fashioned Band:
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo), Клеулія Даниель (Cleulia Daniel) — вокал
- Олександр Огневець — клавіші
- Андрій Чмут — саксофон
- Джордж Івез (George Iweze) — бас
- Микита Наконечний - гітара
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) — барабани

Програма «The Best of Soul» прозвучить в місці, настільки ж прекрасному і барвистому, як і ці вічні мелодії. Чекаємо вас о 20:00 в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко.


Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати