Botanica Jazz - The Best of Soul

15 вересня 2018, Сб. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №1 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №2 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №3 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №4 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №5 picture
Botanica Jazz - The Best of Soul у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Музика, від якої серце б'ється швидше, музика, що пробирає до глибини душі, розбурхує швидкоплинні спогади і викликає особливі емоції. У цей вечір вона звучить в місці, де сама природа дарує не менш захоплюючі враження - в мальовничому Ботанічному саду ім. М.М. Гришко.

Незабутні мелодії Арети Франклін, Сема Кука, Джеймса Брауна, Рея Чарльза і Аарона Невілла можуть викликати посмішку і приємну ностальгію, занурити в ліричний настрій і світлі спогади, або, навпаки, подарувати надію, віру і наснагу і навіть прагнення до чогось нового, світлого і щирого. У цій простій, і в той же час неосяжній музиці, кожен знайде частинку себе або відображення своїх переживань.

У цей вечір музику душі для вас виконають талановиті музиканти колективу Old Fashioned Band:
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo), Клеулія Даниель (Cleulia Daniel) — вокал
- Олександр Огневець — клавіші
- Андрій Чмут — саксофон
- Джордж Івез (George Iweze) — бас
- Микита Наконечний - гітара
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) — барабани

Програма «The Best of Soul» прозвучить в місці, настільки ж прекрасному і барвистому, як і ці вічні мелодії. Чекаємо вас о 20:00 в Ботанічному саду ім. М.М. Гришко.


Інші дати

Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Рок балади в саду. Віртуози Києва 31 липня 20:00, Пт Рок балади в саду. Віртуози Києва Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Рок балади в саду. Віртуози Києва Вже не хочу 31 липня Рок балади в саду. Віртуози Києва Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати