22 жовтня 2018, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Breezy Rodio Quintet (USA) у Києві - фото №1 picture
Breezy Rodio Quintet (USA) у Києві - фото №2 picture
Breezy Rodio Quintet (USA) у Києві - фото №3 picture
Breezy Rodio Quintet (USA) у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Breezy Rodio демонструє не просто майстерність гри на гітарі, а всю багату історію блюзу, починаючи з 1940-х років і закінчуючи сучасним захоплюючим міським блюзом.

Його блюз пронизаний чистими гітарними лініями, майстерним виконанням і багатими шаруватими аранжуваннями.

Талановитий гітарист родом з Італії Фабріціо «Брізі» Родіо сміливо чергує балади з фанком, немов гойдалки, несучи слухачів на бурхливих хвилях своєї музики. У цей вечір в Сaribbien club прозвучить сучасний чиказький блюз, просочений італійськими коренями.

Ветеран чиказького блюзу Лінсі Олександр був першим, хто ризикнув найняти молодого гітариста, як сайдмена, що в кінцевому підсумку призвело Брізі на роль лідера в його оркестрі. За час свого десятирічного співробітництва з Лінсі, Брізі родио брав участь у записі трьох його компакт-дисків, дав сотні спільних концертів і зробив безліч міжнародних турів. До 2011 року він вже дебютував з власним альбомом «Playing My Game Too». А в на початку 2015 року Брізі випустив свій третій компакт-диск «So Close To It», який отримав високу радіо ротацію і позитивні відгуки в блюзових журналах по всьому світу.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати