Charles Turner III (USA)

26 жовтня 2019, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

26 жовтня в рамках проекту All Star Jazz в Києві виступить один з найкращих джазових вокалістів сучасності - Charles Turner III (USA).

Подаруйте собі вечір старого доброго джазу в кращих традиціях золотої епохи «великих романтиків». Хіти Френка Сінатри, Фетса Уоллера, Луї Армстронга та інших легендарних виконавців прозвучать у виконанні одного з кращих джазових вокалістів нового покоління, володаря гран-прі Duke Ellington Jazz Vocal Competition, Monterey Jazz Festival і Shure Montruex Jazz Award - Чарльза Тернера III.

«Голос любові» - так називають його шанувальники в рідній Каліфорнії. Дівчата люблять Чарльза за променистість і сонячний тембр, а чоловіки - за приклад того, яким потрібно бути, і як потрібно співати, щоб полонити жіночі серця.

Володар рідкісного голосу - ліричного тенора c унікальною, ні на кого не схожою манерою виконання, Тернер швидко привернув до себе увагу американської джазової преси та радіостанцій. За його плечима виступи з багаторазовими володарями Греммі Bobby McFerrin, Terri Lyne Carrington, Dave Samuels, Dee Dee Bridgewater, Joanne Brackeen і іншими зірками сучасного джазу. Його дебютний альбом спродюсував багаторазовий лауреат Греммі, культовий барабанщик Ulysses Owens.

Його квартет постійно виступає на головних джазових сценах Нью-Йорка: Smoke Jazz, Super Club, Birdland, Ginny's Supper Club, Smalls, Mintons Playhouse, Dizzy's Club Coca Cola, навіть в Карнегі-Холл.

Чекаємо вас 26 жовтня в Caribbean Club щоб насолодитися сучасним американським джазом! Початок концерту о 20:00.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати