Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA)

27 грудня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 340 грн.
від 340 грн.

Про подiю

Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA) в Києві! Чекаємо вас 2019-12-27 о 19:00 на майданчику Будинок Архітектора, Київ. Ви можете купити квитки на Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA) на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Напередодні Нового року неповторний Gregory Boyd (USA) виступить в Києві з програмою «Сhristmas Jazz Songs»! Приготуйтеся отримати порцію різдвяного тепла та святкового настрою!

Програма концерту заснована на класичному різдвяному альбомі Нетан Кінг Колула «The Magic of Christmas» 1960-го року (пізніше перевиданого під назвою «The Christmas Song»). Альбом став бестселером в 1960-х серед усіх різдвяних записів, а пісні з нього ще довго трималися на вершинах музичних чартів.

У цей вечір прозвучать улюблені різдвяні хіти: «The Christmas Song», «Santa Claus Is Coming to Town», «Jingle Bells,« Frosty the Snowman »,« Silent Night »...

Музичний герой нашого вечора - Грегорі Бойд - співає і грає на рідкісних в наших краях карибських барабанах (стілпан). Його концерти - в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором музики і проспівати душевні пісні всім залом. Іскристий, «пряний» і «тягуча» виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма - все це про Грегорі Бойд.

«Наділений здібностями і відчуженістю Телоніуса Монка в поєднанні з душевністю Ела Гріна і музикальністю Джиммі Хендрікса!» - так пишуть про нього авторитетні музичні видання.

Глибокий і чарівний тембр Gregory Boyd і віртуозна гра тріо Вадима Бесараба подарують вам чарівний джазовий вечір напередодні Нового року в кращих музичних традиціях американської класики.

27 грудня вас чекає чудовий новорічний подарунок від майстра сталевих барабанів і талановитих українських музикантів. Знайомі різдвяні мелодії знайдуть нові фарби і несподіване звучання. Чекаємо вас в Будинку Архітектора о 19:00.

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати