Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA)

27 грудня 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 340 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 26/12/2019. деталі тут
від 340 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA) в Києві! Чекаємо вас 2019-12-27 о 19:00 на майданчику Будинок Архітектора, Київ. Ви можете купити квитки на Сhristmas Jazz Songs - Gregory Boyd (USA) на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Напередодні Нового року неповторний Gregory Boyd (USA) виступить в Києві з програмою «Сhristmas Jazz Songs»! Приготуйтеся отримати порцію різдвяного тепла та святкового настрою!

Програма концерту заснована на класичному різдвяному альбомі Нетан Кінг Колула «The Magic of Christmas» 1960-го року (пізніше перевиданого під назвою «The Christmas Song»). Альбом став бестселером в 1960-х серед усіх різдвяних записів, а пісні з нього ще довго трималися на вершинах музичних чартів.

У цей вечір прозвучать улюблені різдвяні хіти: «The Christmas Song», «Santa Claus Is Coming to Town», «Jingle Bells,« Frosty the Snowman »,« Silent Night »...

Музичний герой нашого вечора - Грегорі Бойд - співає і грає на рідкісних в наших краях карибських барабанах (стілпан). Його концерти - в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором музики і проспівати душевні пісні всім залом. Іскристий, «пряний» і «тягуча» виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма - все це про Грегорі Бойд.

«Наділений здібностями і відчуженістю Телоніуса Монка в поєднанні з душевністю Ела Гріна і музикальністю Джиммі Хендрікса!» - так пишуть про нього авторитетні музичні видання.

Глибокий і чарівний тембр Gregory Boyd і віртуозна гра тріо Вадима Бесараба подарують вам чарівний джазовий вечір напередодні Нового року в кращих музичних традиціях американської класики.

27 грудня вас чекає чудовий новорічний подарунок від майстра сталевих барабанів і талановитих українських музикантів. Знайомі різдвяні мелодії знайдуть нові фарби і несподіване звучання. Чекаємо вас в Будинку Архітектора о 19:00.