24-pay-mark Created with Sketch.

Джаз на даху - Ray Charles

18 серпня 2018, сб. 19:00
Дах ЦУМ Київ, вул. Хрещатик, 38
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Джаз на даху - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
Джаз на даху - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
Джаз на даху - Ray Charles у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Володар 17-ти премій «Греммі», чиє ім'я введено в зали слави рок-н-ролу, джазу, блюзу і в зал слави штату Джорджія. Його творчість мала вплив на найрізноманітніші напрямки та стилі музики, сам же він став кумиром мільйонів слухачів по всьому світу. Marco Concert запрошує вас насолодитися мелодіями неповторного майстра звуків і імпровізації Рея Чарльза.

Незважаючи на те, що Рей Чарльз народився в дуже бідній сім'ї (як він сам говорив - нижче тільки земля) і втрату зору в ранньому віці, він зумів закінчити спеціалізовану школу-інтернат, де навчився грі відразу на декількох музичних інструментах - органі, тромбоні, кларнеті. Після закінчення школи Рей брав участь у багатьох музичних проектах, в основному в стилях джаз і кантрі. Але природний талант і почуття музики не змусили себе чекати. Рей Чарльз об'єднав два самобутніх жанру - блюз і госпел, ставши основоположником нового стилю під назвою «соул».

Всього за час своєї кар'єри Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів. Багато його композиції до сих пір аранжують музиканти з усього світу. За знамениту «Georgia On My Mind» Чарльз отримав Греммі, а в 1979 р вона стала офіційним гімном штату Джорджія.

У цей вечір музику генія соулу виконає колектив Old Fashioned Band. Під керівництвом талановитого українського піаніста і композитора Павла Ігнатьєва колектив майстерно виконує класику джазу і авторську музику. Сьогодні на сцені даху ЦУМ для вас грають:
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал;
- Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
- Павло Ігнатьєв - клавіші
- Андрій Чмут - саксофон
- Джордж Івез (George Iweze) - бас
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани.

Увечері 18 серпня в самому серці міста пролунає джаз, який став класикою - композиції, в яких відчувається дух свободи, які народжують в серцях приємні трепет і хвилювання. Чекаємо вас в 20:00 на даху ЦУМ.

Схожі події

Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ 14.10, 15.10, 16.10 ... 18.10 Іво Бобул. Концерт на підтримку ЗСУ Придбати