Джаз на пляжі - Відкриття сезону

13 червня 2019, Чт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №4 picture
Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №5 picture
Джаз на пляжі - Відкриття сезону у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Сонце, що заходить за силует улюбленого міста, теплий пісок і хороша музика, в унісон з легким рухом хвиль ... Зустрічаємо початок нового літнього сезону «Джаз на Пляжі» від Marco Concert! У цей вечір на пляжі ПБК прозвучать хіти джазу у виконанні духового оркестру.

Відкривати літній сезон джазу на березі Дніпра будуть віртуози Національного Академічного духового оркестру України. Треба - один з провідних музичних колективів країни, перший і єдиний в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. За час свого існування оркестр був і залишається постійним учасником багатьох видатних подій культурного життя України: престижних музичних фестивалів, мистецьких свят та урочистостей. Оркестр неодноразово з успіхом представляв національний музичне мистецтво за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині.

В активному концертному репертуарі оркестру представлені всі музичні жанри - від класики до джазу. Жанрова різноманітність концертних програм - характерна риса колективу, яка підкреслює його художню унікальність.

Склад оркестру:

- Диригент: Олексій Вікулов
- Вокал: Маргарита Мелешко, Віталій Костенко
- Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон альт, саксофон сопрано), Станіслав Сластьон (саксофон тенор), Марія Зубкова (саксофон альт), Роман Козіонов (саксофон баритон), Богдан Сичевський (саксофон тенор)
- Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микита Гірдюк, Дмитро Мальме
- Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников
- Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас гітара)

13 червня зустрічаємо літо разом під вічні мелодії джазу! До зустрічі о 20:00 на пляжі ПБК!

Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!
Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися по ньому на острів. Дякую за розуміння.


Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019