Джаз на пляжі - Greatest Hits

8 серпня 2019, Чт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №4 picture
Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №5 picture
Джаз на пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Захід літнього дня, сонце грає відблисками в відображенні води, з берега Дніпра дме легкий бриз, несучи за собою знайомі мелодії. У цей вечір у виконанні Національного Академічного духового оркестру прозвучить програма «Greatest Hits».

Різні напрямки джазу, легендарні джазмени і їх найвідоміші композиції - все це в один вечір на узбережжі ПБК. У програмі вечора хіти Елли Фіцджеральд, Ширлі Бессі, Френка Сінатри, Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Хербі Хенкока, і Чіка Коріа. А також найкраще з репертуару оркестрів: Гленна Міллера, Дюка Еллінгтона, Каунта Бейсі, Бені Гудмена, і Гордона Гудвіна.

У цей вечір прозвучать:

Feeling Good - Newley, Leslie Bricusse
Sing, Sing, Sing - Louis Prima
Hit The Road Jack - Percy Mayfield
Can`t Buy me Love - John Lennon, Paul McCartney
I Know Why - Glenn Miller
It Do not Mean A Thing - Duke Ellington, Irving Mills
і це далеко не все ...

У цей вечір класика джазу заграє новими фарбами в звучанні духової партитури. Мелодії, які неможливо забути, виконають віртуози Національного Академічного духового оркестру України.

Колектив був заснований в 1979 році за ініціативою Спілки композиторів України, як Державний духовий оркестр. До цього дня він є одним з провідних музичних колективів країни, першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. Оркестр - постійний учасник престижних музичних фестивалів країни, мистецьких свят та урочистостей. Неодноразово з успіхом представляв національний музичне мистецтво за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині.

Склад оркестру:

• Диригент: Олексій Вікулов
• Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон альт), Ігор Гаран (саксофон альт), Станіслав Сластьона (саксофон-тенор), Владислав Шевякін (саксофон тенор), Роман Козіонов (саксофон баритон)
• Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Ярослав Саленко, Дмитро Мальме
• Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников
• Ритм-група: Віктор Тесленко (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас-гітара)
• Вокал: фіналістка телевізійного шоу «Голос країни» Маргарита Мелешко і Віталій Костенко

Увечері 8 серпня нас чекає невимушена атмосфера, буйство фарб заходу і жива музика. Що може бути краще в кінці робочого дня. Чекаємо вас на ПБК о 20:00.

Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!
Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися по ньому на острів. Дякую за розуміння.


Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор від 399 грн. MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати