Джаз на пляжі - Sinatra

23 серпня 2018, Чт. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №4 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві на concert.ua
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №5 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві фото
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №6 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві піти
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №7 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №8 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві квитки
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №9 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві квитки
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №10 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №11 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись

Про подiю

Його оксамитовий голос став символом цілої музичної епохи, а його пісні не перестають любити вже кілька поколінь слухачів. Він став еталоном і прикладом для наслідування як для музикантів, так і для простих любителів джазу.

23 серпня, коли захід внесе нотки романтичного настрою в теплий літній вечір, на узбережжі ЮБК запаляться гірлянди і зазвучать зворушливі балади Френка Сінатри. Мелодії, наповнені світлом, любов'ю і повнотою почуттів.

Сінатра мріяв стати співаком із самого дитинства. Уже в 13 років він почав підробляти грою на укулеле в барах і збив групу «The Hoboken Four», у складі якої переміг в радіоконкурсі молодих виконавців в 1935 році. За цією перемогою послідувало і перше турне групи по містах США. Популярність Сінатри привернула до себе увагу видатних діячів шоу-бізнесу і вже в 1946-му році він записав свій перший альбом «The Voice Of Frank Sinatra». У кар'єрі Френка Сінатри були і злети, і падіння, такі як втрата голосу після тривалої депресії і застуди в 1951-м. Але вже через рік голос повернувся, як повернулася і публіка на його концерти. У 1977 р Сінатра був нагороджений вищою нагородою США - Золотою медаллю Конгресу.

Мелодії, що незмінно входять в топ рейтингів романтичної музики і складають золоту колекцію джазу, виконає один з провідних колективів країни - Національний академічний духовий оркестр України. Заснований в 1979 році, він до цих пір залишається єдиним громадянським духовим оркестром подібного рівня. Колектив неодноразово представляв Україну за кордоном на фестивалях духової музики і продовжує збирати повні зали на батьківщині, представляючи найрізноманітніші жанри - від класики до джазу.

See you on the moon, where you will play among the stars. А якщо бути точніше, чекаємо вас на заході дня на ЮБК, де нас віднесе на хвилях оксамитового голосу неповторного Френка Сінатри. Найромантичніший вечір цього літа розпочнеться о 20:00.

Інші дати

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Jah Khalib 15 листопада 19:00, Чт Jah Khalib Палац Спорту, Київ від 490 грн. Jah Khalib Вже не хочу 15 листопада Jah Khalib Палац Спорту Придбати Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Manowar 21 березня 19:00, Чт Manowar Палац Спорту, Київ від 790 грн. Manowar Вже не хочу 21 березня Manowar Палац Спорту Придбати