Джаз на пляжі - Sinatra

23 серпня 2018, Чт. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №4 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві на concert.ua
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №5 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві фото
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №6 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві піти
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №7 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №8 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві квитки
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №9 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №10 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві дивитись
Джаз на пляжі - Sinatra у Києві - фото №11 Джаз на пляжі - Sinatra у Києві квитки

Про подiю

Його оксамитовий голос став символом цілої музичної епохи, а його пісні не перестають любити вже кілька поколінь слухачів. Він став еталоном і прикладом для наслідування як для музикантів, так і для простих любителів джазу.

23 серпня, коли захід внесе нотки романтичного настрою в теплий літній вечір, на узбережжі ЮБК запаляться гірлянди і зазвучать зворушливі балади Френка Сінатри. Мелодії, наповнені світлом, любов'ю і повнотою почуттів.

Сінатра мріяв стати співаком із самого дитинства. Уже в 13 років він почав підробляти грою на укулеле в барах і збив групу «The Hoboken Four», у складі якої переміг в радіоконкурсі молодих виконавців в 1935 році. За цією перемогою послідувало і перше турне групи по містах США. Популярність Сінатри привернула до себе увагу видатних діячів шоу-бізнесу і вже в 1946-му році він записав свій перший альбом «The Voice Of Frank Sinatra». У кар'єрі Френка Сінатри були і злети, і падіння, такі як втрата голосу після тривалої депресії і застуди в 1951-м. Але вже через рік голос повернувся, як повернулася і публіка на його концерти. У 1977 р Сінатра був нагороджений вищою нагородою США - Золотою медаллю Конгресу.

Мелодії, що незмінно входять в топ рейтингів романтичної музики і складають золоту колекцію джазу, виконає один з провідних колективів країни - Національний академічний духовий оркестр України. Заснований в 1979 році, він до цих пір залишається єдиним громадянським духовим оркестром подібного рівня. Колектив неодноразово представляв Україну за кордоном на фестивалях духової музики і продовжує збирати повні зали на батьківщині, представляючи найрізноманітніші жанри - від класики до джазу.

See you on the moon, where you will play among the stars. А якщо бути точніше, чекаємо вас на заході дня на ЮБК, де нас віднесе на хвилях оксамитового голосу неповторного Френка Сінатри. Найромантичніший вечір цього літа розпочнеться о 20:00.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018