Джаз на пляжі - Summer Time

16 серпня 2018, Чт. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №1 picture
Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №2 picture
Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №3 picture
Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №4 picture
Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №5 picture
Джаз на пляжі - Summer Time у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Найкращий час для гарячої програми «Summer Time» від запального сальса-бенду Dislocados. Коли вечірнє сонце почне опускатися за горизонт, на пляжі ПБК зазвучить сальса, на хвилях якої можна легко перенестися на береги життєрадісної Латинської Америки.

Колектив Dislocados був заснований 13 років тому талановитим піаністом і композитором Іллею Єресько за участю відомого джазового трубача Денніса Аду. Тоді в 2005-му, коли бенд ще носив назву Salsa Kings, хлопці увірвалися на українську сцену з досконалою новою, незвіданою музикою. Dislocados і донині є єдиним у своєму роді сальса-бендом в Україні. Крім життєрадісних латинських мотивів музиканти авторськи аранжують українські народні пісні під своє унікальне звучання.

У своїй творчості музиканти пропагують ідею унікальності кожного музиканта в незалежності від місця його народження. І сьогодні в колективі більше 10-ти талановитих музикантів, кожен з яких дійсно унікальний. Чого тільки варті вокальні партії чарівних солісток бенду, які здається відчувають сальсу кожною частинкою себе, а на додачу ще й приголомшливо її танцюють.

У цей вечір для вас грають, співають і танцюють:

- Ілля Єресько - клавіші, бенд-лідер
- Анабель Чуприна - вокал
- Ольга Приходько - вокал
- Андрій Чайка - тімбалес
- Олександр Івлєв - конги
- Арсеній Яндюк - бонги
- Сергій Клюєнко - бас
- Денніс Аду - труба
- Антон Самутин - труба
- Олександр Чаркін - тромбон

А коли на берег Дніпра опустяться сутінки і в напівтемряві заграють романтичні вогні софітів, почнеться найцікавіша частина вечора. Мелодії стануть ще відвертіше, і тут втриматися від танців буде практично неможливо.

Інші дати

Схожі події

Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Палац Спорту, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Палац Спорту Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати