Джаз на Терасі - Love Songs

25 серпня 2018, Сб. 20:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №1 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №2 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №3 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №4 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №5 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №6 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №7 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №8 picture
Джаз на Терасі - Love Songs у Києві - фото №9 picture

Про подiю

Стан закоханості, напевно, знайомий кожному. Коли ти немов окрилений, сповнений надій і мрій, віриш в чудеса і готовий підкорити весь світ. А помічали, як у ці моменти романтичні мелодії самі собою програються в голові. Адже не випадково всі культові мелодії, які не старіють з роками, все вони саме про любов.

У цей вечір прозвучить одна з найромантичніших програм «Love Songs». На приголомшливій красі терасі «Всі. Свої », звідки відкривається захоплюючий вид на схили Києва, заграють хіти легенд джазу.

Зворушливі композиції про кохання виконають талановиті музиканти колективу Old Fashioned Band, очолює який відомий український піаніст і композитор Павло Ігнатьєв. У властивій йому емоційній манері колектив виконує авторські твори та легендарні джазові стандарти. З панорамним видом на літнє місто для вас грають:
- Павло Ігнатьєв - клавіші;
- Андрій Чмут - саксофон;
- Джордж Івез (George Iweze) - бас;
- Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани;>
- Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал;
- Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал.

Вечір 25 серпня буде наповнений чарівною музикою, мальовничим видом на вечірнє місто в променях заходу сонця і, звичайно, любов'ю. Дозвольте собі ще раз віддатися у владу цього прекрасного почуття і подаруйте вечір любові собі і близьким. Чекаємо вас о 20:00.

Схожі події

Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Палац Спорту, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Палац Спорту Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати