Джазові історії в саду - Він і Вона

6 липня 2019, Сб. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №1 picture
Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №2 picture
Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №3 picture
Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №4 picture
Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №5 picture
Джазові історії в саду - Він і Вона у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Оксана Вотум - топова ведуча авторських весільних церемоній та практикуючий психолог. Вродлива харизматична жінка з заворожуючим голосом. За останні 10 років вона почула тисячі унікальних історій, кожна з котрих гідна того, щоб її розказали. В історії абсолютно кожної людини є краса та унікальність, треба просто вміти її побачити.

Спекотливе липневе місто. Всі мріють про море і відпочинок. А ви знали, що у Києві є місця навіть кращі за море? Просто тікайте ввечорі у прохолоду ботанічного саду ім. М.М. Гришка. Беріть із собою рідних і коханих. Бо тільки там ви знайдете найяскравіше вечірнє небо, найзапашніші троянди і найромантичнішу моновиставу.

Ви почуєте реальні історії кохання реальних людей. Це життя звичайних людей, які також як і ви, живуть в нашому місті і шукають серед мільйонів саме свою людину. Історіі про те, як зустрічаються чоловік і жінка, та про те, які пригоди стаються на їхньому шляху. І все це звучатиме під незабутній музичний акомпанемент у виконанні струнного тріо Red Woods. Ви почуєте не тільки кавери на знайомі вам сучасні хіти, але й унікальну музику, створену саме для вас.

Чекаємо на кожного, хто хоче поринути у вирій чистих емоцій, 6 липня у «Саду Троянд» в ботанічному саду в серці нашого міста.

Читає – Оксана Вотум
Акомпанемент – тріо Red Woods
Крістіан Краускопф – гітара
Гліб Іванов – віолончель
Ваградян Карен – скрипка