Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA)

5 липня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Яскравий вокаліст з неповторною манерою співу і один з кращих стілпаністов світу Грегорі Бойд виступить на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал».

У цій людині гармоніюють джаз, блюз фанк і соул. Блюзовий тембр в ансамблі з оригінальним звучанням карибських стілпанов роблять музику у виконанні Бойда чимось надзвичайним. Приготуйтеся, в цей вечір нас захопить ураган музикальності. Музика Грегорі Бойда походить з того місця в раю, де павичі беруть своє пір'я.

У Бойда завжди була мета - робити щось по-іншому, відійшовши від загальних правил. Коли Бойд зрозумів, що традиційного звуку карибських сталевих барабанів для нього недостатньо, він вирішив відтворити інструмент і використовувати його для виконання різних стилів. Він намагався весь час співати і виконувати якомога більше різних музичних стилів, щоб отримати багате розуміння того, що інструмент може і буде робити.

Сьогодні Бойд як і раніше виконує джаз, фанк і блюз, але робить це абсолютно особливо. Його ліричний і в той же час провокаційний стиль виконання сповнений сміливих нововведень. Кожен виступ Бойда відрізняється від попереднього, в кожній пісні він намагається розкритися на повну, виводячи майстерність на нові горизонти.

Грегорі Бойд своїми виступами відкривав шоу Боба Ділана і Мейсі Грей. Брав участь в десятках джазових і соул-фестивалях по всьому світу. Зараз у Бойда своя група «Urban Island», з якою він продовжує створювати інноваційну музику.

Відкрийте для себе абсолютно несподівану форму джазу. Свіжа оригінальна музика, в якій гармонійно сплелися фанк, соул, блюз і карибські стілпани зазвучить 5 липня на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал».


Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019