Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA)

5 липня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Gregory Boyd (USA) у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Яскравий вокаліст з неповторною манерою співу і один з кращих стілпаністов світу Грегорі Бойд виступить на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал».

У цій людині гармоніюють джаз, блюз фанк і соул. Блюзовий тембр в ансамблі з оригінальним звучанням карибських стілпанов роблять музику у виконанні Бойда чимось надзвичайним. Приготуйтеся, в цей вечір нас захопить ураган музикальності. Музика Грегорі Бойда походить з того місця в раю, де павичі беруть своє пір'я.

У Бойда завжди була мета - робити щось по-іншому, відійшовши від загальних правил. Коли Бойд зрозумів, що традиційного звуку карибських сталевих барабанів для нього недостатньо, він вирішив відтворити інструмент і використовувати його для виконання різних стилів. Він намагався весь час співати і виконувати якомога більше різних музичних стилів, щоб отримати багате розуміння того, що інструмент може і буде робити.

Сьогодні Бойд як і раніше виконує джаз, фанк і блюз, але робить це абсолютно особливо. Його ліричний і в той же час провокаційний стиль виконання сповнений сміливих нововведень. Кожен виступ Бойда відрізняється від попереднього, в кожній пісні він намагається розкритися на повну, виводячи майстерність на нові горизонти.

Грегорі Бойд своїми виступами відкривав шоу Боба Ділана і Мейсі Грей. Брав участь в десятках джазових і соул-фестивалях по всьому світу. Зараз у Бойда своя група «Urban Island», з якою він продовжує створювати інноваційну музику.

Відкрийте для себе абсолютно несподівану форму джазу. Свіжа оригінальна музика, в якій гармонійно сплелися фанк, соул, блюз і карибські стілпани зазвучить 5 липня на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал».