24-pay-mark Created with Sketch.

Ingrid Arthur (USA)

10 січня 2020, пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №1 Ingrid Arthur (USA) у Києві
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №2 Ingrid Arthur (USA) у Києві афіша
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №3 Ingrid Arthur (USA) у Києві квитки
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №4 Ingrid Arthur (USA) у Києві на concert.ua
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №5 Ingrid Arthur (USA) у Києві фото
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №6 Ingrid Arthur (USA) у Києві піти
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №7 Ingrid Arthur (USA) у Києві дивитись
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №8 Ingrid Arthur (USA) у Києві

Про подiю

10 січня Ingrid Arthur в Києві! Неповторна суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики.

Почувши її голос одного разу, хочеться слухати його знову і знову. І не тільки через його красу і силу. Кожна композиція Інгрід Артур - це маленька євангельська сповідь, щира історія, розказана виразним голосом госпела. «Музика говорить куди голосніше, ніж слова. Це єдина річ, яку люди готові слухати », - вважає Інгрід.

Сходження Інгрід Артур в музичному світі почалося з виступів в клубах рідного Гейнсвілла, Джорджія. Її насичений традиційний госпел був просякнутий спадщиною Арети Франкліна, Мевіс Степлс і Махалом Джексоном. Талант не змусив себе довго чекати, і вже в середині 90-х молода співачка завоювала титул «Найпотужніший голос в історії музики».

Після визнання в США, популярність Інгрід поширилася і в Європі. Вона виступала на різних сценах в Парижі, Лондоні, Берліні та ділила сцену з легендами госпела: Трамайном Хокінсом, Ширлі Цезарем і Дороті Норвуд.

За час кар'єри Інгрід встигла стати учасницею кількох легендарних груп, серед яких Weather Girls і The Black Gospel Voices of America. Будучи 12 років солісткою The Black Gospel Voices of America, Інгрід дала понад 500 концертів в 96 країнах світу. Всюди її професіоналізм і унікальний голос винагороджувалися бурхливими оваціями і любов'ю глядача.

Своєю неймовірною енергетикою і абсолютно щирим виконанням вона вже багато років стосується серця слухачів по всьому світу. У цей вечір Інгрід виконає авторську програму, а також свої улюблені пісні легендарних джазових виконавців, серед яких Ета Джеймс і Арета Франклін.

Інгрід Артур збагатила світ музики своїм потужним голосом і неймовірною енергетикою. Коли вона на сцені, вона сяє. І в цей вечір справжня діва госпела сяяти на нашій сцені. Приготуйтеся почути суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики. Голос, який говорить з вами на одній мові - мові щирих почуттів.

Неймовірна енергетика харизматичної Інгрід Артур цього літа вже підкорила київських слухачів. У цей вечір ми знову почуємо цей потужний і щирий голос сучасного госпела. Чекаємо вас 10 січня о 20:00 в Bel etage.

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати