24-pay-mark Created with Sketch.

Ingrid Arthur (USA)

10 січня 2020, пт. 20:00-22:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №1 Ingrid Arthur (USA) у Києві
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №2 Ingrid Arthur (USA) у Києві афіша
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №3 Ingrid Arthur (USA) у Києві квитки
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №4 Ingrid Arthur (USA) у Києві на concert.ua
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №5 Ingrid Arthur (USA) у Києві фото
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №6 Ingrid Arthur (USA) у Києві піти
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №7 Ingrid Arthur (USA) у Києві дивитись
Ingrid Arthur (USA) у Києві - фото №8 Ingrid Arthur (USA) у Києві квитки

Про подiю

10 січня Ingrid Arthur в Києві! Неповторна суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики.

Почувши її голос одного разу, хочеться слухати його знову і знову. І не тільки через його красу і силу. Кожна композиція Інгрід Артур - це маленька євангельська сповідь, щира історія, розказана виразним голосом госпела. «Музика говорить куди голосніше, ніж слова. Це єдина річ, яку люди готові слухати », - вважає Інгрід.

Сходження Інгрід Артур в музичному світі почалося з виступів в клубах рідного Гейнсвілла, Джорджія. Її насичений традиційний госпел був просякнутий спадщиною Арети Франкліна, Мевіс Степлс і Махалом Джексоном. Талант не змусив себе довго чекати, і вже в середині 90-х молода співачка завоювала титул «Найпотужніший голос в історії музики».

Після визнання в США, популярність Інгрід поширилася і в Європі. Вона виступала на різних сценах в Парижі, Лондоні, Берліні та ділила сцену з легендами госпела: Трамайном Хокінсом, Ширлі Цезарем і Дороті Норвуд.

За час кар'єри Інгрід встигла стати учасницею кількох легендарних груп, серед яких Weather Girls і The Black Gospel Voices of America. Будучи 12 років солісткою The Black Gospel Voices of America, Інгрід дала понад 500 концертів в 96 країнах світу. Всюди її професіоналізм і унікальний голос винагороджувалися бурхливими оваціями і любов'ю глядача.

Своєю неймовірною енергетикою і абсолютно щирим виконанням вона вже багато років стосується серця слухачів по всьому світу. У цей вечір Інгрід виконає авторську програму, а також свої улюблені пісні легендарних джазових виконавців, серед яких Ета Джеймс і Арета Франклін.

Інгрід Артур збагатила світ музики своїм потужним голосом і неймовірною енергетикою. Коли вона на сцені, вона сяє. І в цей вечір справжня діва госпела сяяти на нашій сцені. Приготуйтеся почути суміш соулу, фанку та блюзу у виконанні одного з найсильніших голосів в історії музики. Голос, який говорить з вами на одній мові - мові щирих почуттів.

Неймовірна енергетика харизматичної Інгрід Артур цього літа вже підкорила київських слухачів. У цей вечір ми знову почуємо цей потужний і щирий голос сучасного госпела. Чекаємо вас 10 січня о 20:00 в Bel etage.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе 28 липня 19:00, нд Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Вже не хочу 28 липня Музика з кіно у саду: Тарантіно, Нолан, Скорсезе Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют 27 липня 19:00, сб Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Вже не хочу 27 липня Джаз у саду: Вітні Г'юстон триб'ют Ботанічний сад ім. Гришка Придбати