17 листопада 2018, Сб. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Jackie Gage (USA) у Києві - фото №1 picture
Jackie Gage (USA) у Києві - фото №2 picture
Jackie Gage (USA) у Києві - фото №3 picture
Jackie Gage (USA) у Києві - фото №4 picture
Jackie Gage (USA) у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Її музика про кохання, часом вразливе, але завжди щире. У ній відчувається теплий спокій та інтимність. Виконавиця з неймовірно душевним голосом Джекі Гейдж, немов читаючи ваше серце, відкриває і своє, ділячись в своїх піснях особистими спогадами і переживаннями.

Джекі народилася в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. У рідному містечку вона досить швидко завоювала популярність і приступила до підкорення всієї Каліфорнії, де стала виступати в престижних клубах і брати участь в музичних фестивалях. У 2014 році Джекі стала фіналістом Jazz Search West і однією з володарів першої премії Leigh Weimers Emerging Artists. Гейдж також виступала на таких джазових фестивалях, як Fillmore Jazz Festival, San Jose Summer Fest і Berkeley Juneteenth.

Джекі шукала ветеранів-майстрів в якості соратників, одним з яких став трубач Джона Уорлі. Саме він порадив їй закінчити документування її музики, перш ніж поринути з головою в сцени Нью-Йорка. Гейдж прислухалася до поради наставника і закінчила «Siren Songs». Проект, який має такі стандарти, як «Afro-Blue» і «That Old Black Magic», але в основному фокусується на її спекотних оригіналах.

Але справжня популярність до Джекі прийшла все ж разом з переїздом в Нью-Йорк, і виходом у світ її дебютного, самостійно спродюсованого альбому «Siren Songs» в 2016-му. У ньому Джекі продемонструвала весь свій динамічний діапазон, спокусливо поєднуючи R & B з повільним джемом, джаз і соул. Альбом був зустрінутий на ура як шанувальниками таланту виконавиці, так і пресою.

«Це проникливо, винахідливо, грайливо і потужно. Це дійсно рідкісний твір мистецтва». AFROPUNK.

Вона співає з радістю і натхненням, а її оксамитовий гнучкий голос дарує світлу лірику. Запрошуємо вас насолодитися голосом справжньої сирени сучасного джазу і зворушливими переживаннями, що таяться в піснях Джекі Гейдж. Чекаємо вас 17 листопада в Caribbean Club.

Схожі події

Макс Корж Подорожчання о 12:00 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Подорожчання о 17:00 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати