Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA)

7 червня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Shanna Waterstown (Florida, USA) у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Живе втілення «Women in Blues», чудова американська вокалістка з неймовірно сильним, глибоким і пристрасним голосом - Shanna Waterstown знову в Києві!

Шанна Уотерстаун (Shanna Waterstown) родом з півдня США, штат Флорида. Яскрава представниця південноамериканського блюзу, соул і госпел. Володарка потужного, хриплого голосу в дусі Aretha Franklin і Big Mama Thornton. З дитинства співала в маленькій баптистської церкві, госпел був і залишається головною її любов'ю. З тих пір Шанна стала відомою виконавицею блюзу, побувала в більш ніж 20 країнах світу, зі своєю групою розігрівала концерти Джеймса Брауна (James Brown), Бадді Гая (Buddy Guy), Луїзіана Реда (Louisiana Red) та інших титанів, брала участь в більш ніж 30 фестивалях блюзу.

У 2008 році вийшов її перший альбом «Inside My Blues», який об'єднує традиції блюзу і Євангеліє. Після успішного турне з першим альбомом, вона випустила другий, який також увінчався величезним успіхом.

У програмі концерту - шедеври із золотої класики блюзу і соул (серед них і пісні Отіса Реддінга, Віллі Діксона, Коко Тейлор) у виконанні Шанни Уотерстаун в супроводі музикантів з України.

Пристрасна, надихаюча блюзвумен з потужним і теплим голосом, співає саме що не є справжній блюз - так описують її концерти критики і шанувальники, в чому ви зможете переконатися особисто і отримати масу незабутніх емоцій 7 червня на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал!


Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати