Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy)

21 червня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №7 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №8 picture

Про подiю

21 червня на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал прозвучить темпераментний, як сама Італія, бугі, блюз і рок-н-рол. Зустрічайте самобутній колектив родом з Болоньї - Fabio Ioanizzi & No Money Band!

Колектив No Money Band був заснований в 2005 році в Болоньї, Італія. Стиль, якого дотримуються музиканти - це синтез фортепіано, божевільної енергії рок-н-ролу, бугі і кантрі.

У 2012 році Mr No Money Blues Band опублікували свій перший альбом «Soldi e Paura .. mai avuti» за участю кількох відомих італійських блюзменів. Отримавши популярність в рідній країні після свого першого туру, колектив вирушив до Індії і Непалу. У 2014 році співпраця з міжнародними артистами на фестивалі «Гімалайський блюз» призвела до запису нового альбому «Karma'n'Roll», який вийшов в 2015 році. Тоді ж No Money Band вперше приїхали з гастролями в Україну, а потім вирушили підкорювати США і Європу.

Сьогодні за їх плечима понад 1000 концертів і фестивалів, а також спільних проектів з блюзменами з усього світу. Характерна риса саунду групи - відсутність бас-гітари, що наближає музику до традицій жанру, і дає можливість для особливого драйву на концертах. Тим більше, що вокаліст і піаніст Fabio Ioannisci - справжній шоумен.

Теплого літнього ввечері 21 червня приходьте в Мистецький Арсенал, щоб насолодитися гарячою сумішшю блюзу, бугі і і рок-н-ролу від No Money Band!


Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019