Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy)

21 червня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №7 picture
Jazz Arsenal - Fabio Ioanizzi and No Money Band (Italy) у Києві - фото №8 picture

Про подiю

21 червня на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал прозвучить темпераментний, як сама Італія, бугі, блюз і рок-н-рол. Зустрічайте самобутній колектив родом з Болоньї - Fabio Ioanizzi & No Money Band!

Колектив No Money Band був заснований в 2005 році в Болоньї, Італія. Стиль, якого дотримуються музиканти - це синтез фортепіано, божевільної енергії рок-н-ролу, бугі і кантрі.

У 2012 році Mr No Money Blues Band опублікували свій перший альбом «Soldi e Paura .. mai avuti» за участю кількох відомих італійських блюзменів. Отримавши популярність в рідній країні після свого першого туру, колектив вирушив до Індії і Непалу. У 2014 році співпраця з міжнародними артистами на фестивалі «Гімалайський блюз» призвела до запису нового альбому «Karma'n'Roll», який вийшов в 2015 році. Тоді ж No Money Band вперше приїхали з гастролями в Україну, а потім вирушили підкорювати США і Європу.

Сьогодні за їх плечима понад 1000 концертів і фестивалів, а також спільних проектів з блюзменами з усього світу. Характерна риса саунду групи - відсутність бас-гітари, що наближає музику до традицій жанру, і дає можливість для особливого драйву на концертах. Тим більше, що вокаліст і піаніст Fabio Ioannisci - справжній шоумен.

Теплого літнього ввечері 21 червня приходьте в Мистецький Арсенал, щоб насолодитися гарячою сумішшю блюзу, бугі і і рок-н-ролу від No Money Band!


Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати