Jazz Arsenal - Old Fashioned Band "The Best of Soul"

12 липня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Old Fashioned Band "The Best of Soul" у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Old Fashioned Band "The Best of Soul" у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Old Fashioned Band "The Best of Soul" у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Old Fashioned Band "The Best of Soul" у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Неосяжна музика, яка не знає кордонів і меж, часу і віку. Вона увібрала в себе все краще, що є в людських душах. У цей вечір на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал» прозвучить лірична програма «The Best of Soul» у виконанні неповторних Old Fashioned Band.

Спадщина, яку нам залишили великі Арета Франклін, Сем Кук, Джеймс Браун, Рей Чарльз і Аарон Невілл безцінне. Їх імена міцно увійшли не тільки в історію джазу і соул, але і всієї музичної індустрії. Їх музика увібрала в себе весь спектр людських емоцій. Вона надихає і розслабляє, наповнює почуттями, дарує бажання жити, творити, любити взаємно і всупереч усьому.

Музику душі в цей вечір для вас виконає Old Fashioned Band. Колектив майстерно виконує класику джазу і авторську музику в неповторній емоційній манері.


Склад Old Fashioned Band:

Анян Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
Клеулія Даніель (Cleulia Daniel), Христина Мутамбе (Кristina Mutambe) - бек вокал
Олександр Огневец - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івезе (George Iweze) - бас
Тобі Фатонаде (Tobi Fatonade) - барабани
Матвій Монаков - гітара

Вічні мелодії соул прозвучать 12 липня на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал» - місця, де живе мистецтво! Чекаємо вас о 20:00.


Схожі події

Різдвяний Кураж Базар 07 грудня 12:00, Сб Різдвяний Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ Немає квитків Різдвяний Кураж Базар Вже не хочу 07 грудня Різдвяний Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 849 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Кожаный Олень 07 грудня 19:00, Сб Кожаный Олень Київ, ATLAS від 500 грн. Кожаный Олень Вже не хочу 07 грудня Кожаный Олень ATLAS Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 2 Події Рок балади і Віртуози Києва 7.12 - 15.12.2019