Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet

17 серпня 2018, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Колоритний вокал цієї виконавиці просочений нотками скандинавської меланхолії, що додає її композиціям м'якої таємничості. Своїми вишуканими живими виступами Сінне Ег вже підкорила Японію, Китай і Європу. У цей вечір разом зі своїм квартетом вона вперше виступить в Києві.

"ЕГ проявила себе як експерт в мистецтві гнучкості. Вона підкреслює лірику несподіваними, але придатними способами, демонструє безпомилкову інтонацію і контроль висоти тону, показує себе, як виразний імпровізатор і комунікатор. Її вокал - не примушуючий, але немає сумніву, що слухач йому підвладний." All About Jazz

Залишаючись вірною джазовим традиціям, Сінне Ег з дивовижною чуйністю і технікою невпинно вдосконалюється у своїй творчості. Її манера виконання володіє спадщиною Ненсі Вілсон, Бетті Картер і Сари Воган, але наскрізь пронизана неповторною скандинавською прохолодою. Теплий гнучкий тон, широкий діапазон, вишуканий контроль і невід'ємне почуття гойдання і фразування, які бездоганні. Вокальні дані і неповторний стиль Сінне швидко заслужили любов і визнання в рідній Данії, і поширилися немов скандинавський циклон по всьому світу. З платівкою «Face the music» (2014 року) Сінне отримала «Danish Music Award» за кращий джазовий вокальний CD, премію «Prix du Jazz», присуджену Французькою академією джазу і «Ben Webster Prize» (ставши єдиною жінкою, яка була удостоєна цієї премії за останні 30 років).

Квартет Сінне являє собою солідний склад ветеранів американської музики. Сьогодні для вас грають:
- Larry Koonse - гітара;
- Scott Colley - бас;
- Joey Baron - барабани;
- Sinne Eeg - вокал.

17 серпня ми запрошує вас насолодитися сильним вокалом, в імпровізації якого сексуальність і чуттєвість, експресія і драма, і при цьому залишається місце природної легкості. Чекаємо вас о 20:00 в Мистецькому Арсеналі.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати