Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet

17 серпня 2018, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Sinne Eeg Quartet у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Колоритний вокал цієї виконавиці просочений нотками скандинавської меланхолії, що додає її композиціям м'якої таємничості. Своїми вишуканими живими виступами Сінне Ег вже підкорила Японію, Китай і Європу. У цей вечір разом зі своїм квартетом вона вперше виступить в Києві.

"ЕГ проявила себе як експерт в мистецтві гнучкості. Вона підкреслює лірику несподіваними, але придатними способами, демонструє безпомилкову інтонацію і контроль висоти тону, показує себе, як виразний імпровізатор і комунікатор. Її вокал - не примушуючий, але немає сумніву, що слухач йому підвладний." All About Jazz

Залишаючись вірною джазовим традиціям, Сінне Ег з дивовижною чуйністю і технікою невпинно вдосконалюється у своїй творчості. Її манера виконання володіє спадщиною Ненсі Вілсон, Бетті Картер і Сари Воган, але наскрізь пронизана неповторною скандинавською прохолодою. Теплий гнучкий тон, широкий діапазон, вишуканий контроль і невід'ємне почуття гойдання і фразування, які бездоганні. Вокальні дані і неповторний стиль Сінне швидко заслужили любов і визнання в рідній Данії, і поширилися немов скандинавський циклон по всьому світу. З платівкою «Face the music» (2014 року) Сінне отримала «Danish Music Award» за кращий джазовий вокальний CD, премію «Prix du Jazz», присуджену Французькою академією джазу і «Ben Webster Prize» (ставши єдиною жінкою, яка була удостоєна цієї премії за останні 30 років).

Квартет Сінне являє собою солідний склад ветеранів американської музики. Сьогодні для вас грають:
- Larry Koonse - гітара;
- Scott Colley - бас;
- Joey Baron - барабани;
- Sinne Eeg - вокал.

17 серпня ми запрошує вас насолодитися сильним вокалом, в імпровізації якого сексуальність і чуттєвість, експресія і драма, і при цьому залишається місце природної легкості. Чекаємо вас о 20:00 в Мистецькому Арсеналі.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 Monatik 23 серпня. Superdry Party 23 серпня 22:00, Чт Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza, Одеса від 450 грн. Monatik 23 серпня. Superdry Party Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza Придбати