Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet

9 серпня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві - фото №1 Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві
Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві - фото №2 Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві афіша
Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві - фото №3 Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві квитки
Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві - фото №4 Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві на concert.ua
Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві - фото №5 Jazz Arsenal - Tall Guy Remez Quartet у Києві фото

Про подiю

9 серпня на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал прозвучать хіти Сема Кука у виконанні Tall Guy Remez Quartet.

Соул як жанр популярної музики своїм корінням глибоко йде в афроамериканську історію і культуру. Для того щоб викласти всю історію, потрібна була б як мінімум ціла стаття. Але якщо коротко, вся кухня музики соул зводиться до наступного: візьміть 2 чайні «ритм-енд-блюзу», додайте дрібку «Євангеліє» і змусьте великого Рея Чарлза все це перемішати. Власне, Чарльз, будучи, мабуть, набагато більше світською людиною, ніж безліч його сучасників, заспівав знамениту молитву «My Jesus is All the World to Me», замінивши слова і поклавши їх на ритміку ритм-енд-блюзу. Вийшла пісня «I've Got a Woman», з якої і починається історія соул ...

Вплив Сема Кука на соул і популяризацію музики в цілому переоцінити неможливо. Всі титани музики соул - Арета Френклін, Ел Грін, Стіві Уандер, Марвін Гей, Смокі Робінсон - всі говорять про нього, як про вчителя. А людина, яка придумала вислів «ритм & блюз», продюсер Джеррі Векслер, називав його «безперечно найбільшим з співаків, що коли-небудь жили на землі».

Не менш важливим є і той факт, що Сем Кук був одним з перших сучасних чорношкірих виконавців і композиторів, які зайнялися діловою стороною музичного бізнесу, заснувавши звукозаписну і видавничу компанію в якості розширення своєї кар'єри співака і композитора.

«Сем Кук є найважливішим співаком в історії соул-музики - її винахідником і найбільш популярним і любленим виконавцем, причому не тільки серед афроамериканців, а й серед білих»
- Allmusic

У цей вечір знамениті композиції Сема Кука виконає Tall Guy Remez Quartet:

Олександр Ремез - вокал, гітара
Ердем Тонгюч - клавіші
В'ячеслав Краснопільський - контрабас
Олексій Філіппенко - барабани

Відчуйте цей легкий південний настрій, де змішалися бразильські ритми, мелодії госпел і гармонії безтурботної поп музики 50-60-х.
І знайдете знайомі пісні від яких не змогли відмовитися і сучасні виконавці.
Чекаємо вас 9 серпня в 20:00 на літній сцені комплексу Мистецький Арсенал.


Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати