Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Свого часу Великий Джанго поклав початок унікального стилю під назвою «циганський джаз» або «циганський джаз», який об'єднав традиційну музику циган мануш з джазовими ритмами 30-40-х років. У цей вечір зустрічайте послідовників стилю циганський джаз в Україні - колектив Urban Gypsy і чарівну вокалістку Ольгу Чернишову.

Музика Urban Gypsy закохує в себе з перших нот. В репертуарі колективу дивним чином поєднуються джазові стандарти та популярні хіти сучасності. Захоплені музикою jazz-manouche, музиканти пропонують оригінальні аранжування, які являють собою ідеальний простір для імпровізації.

Urban Gypsy береже традиції виконання циганського джазу, використовуючи традиційні для цього стилю акустичні струнні інструменти:

Матвій Миронов - скрипка
Дмитро Кушніров - гітара
Михайло Левит - гітара, степ
Микола Кістеньов - контрабас

Наповнить вечір колоритним вокалом одна з кращих випускниць джазового факультету інституту музики ім Р.М. Глієра, джазова співачка Ольга Чернишова. Ольга - учасниця молодого цікавого проекту [O], що з'єднує електроніку, фолк і соул. Вона так само співпрацювала з багатьма українськими виконавцями, в тому числі з Jamala і Freedom-Jazz.

У цей вечір ви почуєте оригінальні аранжування таких хітів, як «This Can't Be Love», «Gypsy in My Soul», «Caravan», «Minor Swing», «What a Wonderful World», і це далеко не весь спискок!

Занурюємося в вибуховий мікс поп музики і джазу під імпровізацію струнних і чаруючий вокал 6 вересня на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал». Чекаємо вас о 19:00.

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати