Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Urban Gypsy & Olga Chernyshova у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Свого часу Великий Джанго поклав початок унікального стилю під назвою «циганський джаз» або «циганський джаз», який об'єднав традиційну музику циган мануш з джазовими ритмами 30-40-х років. У цей вечір зустрічайте послідовників стилю циганський джаз в Україні - колектив Urban Gypsy і чарівну вокалістку Ольгу Чернишову.

Музика Urban Gypsy закохує в себе з перших нот. В репертуарі колективу дивним чином поєднуються джазові стандарти та популярні хіти сучасності. Захоплені музикою jazz-manouche, музиканти пропонують оригінальні аранжування, які являють собою ідеальний простір для імпровізації.

Urban Gypsy береже традиції виконання циганського джазу, використовуючи традиційні для цього стилю акустичні струнні інструменти:

Матвій Миронов - скрипка
Дмитро Кушніров - гітара
Михайло Левит - гітара, степ
Микола Кістеньов - контрабас

Наповнить вечір колоритним вокалом одна з кращих випускниць джазового факультету інституту музики ім Р.М. Глієра, джазова співачка Ольга Чернишова. Ольга - учасниця молодого цікавого проекту [O], що з'єднує електроніку, фолк і соул. Вона так само співпрацювала з багатьма українськими виконавцями, в тому числі з Jamala і Freedom-Jazz.

У цей вечір ви почуєте оригінальні аранжування таких хітів, як «This Can't Be Love», «Gypsy in My Soul», «Caravan», «Minor Swing», «What a Wonderful World», і це далеко не весь спискок!

Занурюємося в вибуховий мікс поп музики і джазу під імпровізацію струнних і чаруючий вокал 6 вересня на літній сцені комплексу «Мистецький Арсенал». Чекаємо вас о 19:00.