Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago)

26 липня 2019, Пт. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №1 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №2 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №3 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №4 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №5 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №6 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №7 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №8 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №9 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №10 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №11 picture
Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band (Chicago) у Києві - фото №12 picture

Про подiю

У свої 26 років цей молодий виконавець зарекомендував себе як зрілий і талановитий імпровізатор, який з'єднує блюз, джаз, госпел, R&B і соул. Його потужні живі виступи вже почула Європа, США і Азія. У цей вечір Will Jacobs Band наповнять ваш вечір соковитими і меткими, авторськими і добре знайомими блюзовими мелодіями.

Уілл народився в Чикаго, де у віці 12-ти років він уже грав у клубах, виступаючи на беках у кращих блюзових виконавців. У 2009 році Вілл і його перша група «Dirty Deal» привернули увагу виступом на Blues Show в Мемфісі, відразу після перемоги в конкурсі Chicago Blues Challenge-Youth Division. Після цього Уїлл продовжив своє навчання в бостонському Berklee College of Music. Потім послідували сесії в Чикаго, американський тур з CJ Chenier і навіть виступ на Шрі Ланці. Уілл Джейкобс відточував свої навички старомодним, але дієвим способом - досвідом. У 2016 році він почав грати в Берліні з Маркосом Коллом, а також виступати з музикантами світового класу на фестивалях в Польщі, Іспанії та Франції. Сьогодні він один з найвідоміших молодих виконавців блюзу.

Музиканти Will Jacobs Band виконують блюзові стандарти і авторські композиції з пристрастю і неймовірною самовіддачею. Кожен раз доводячи, що рівень їх майстерності далеко за рамками їх віку. Хриплуватий глибокий голос Уїлла під акомпанемент з суміші блюзу, R & B і соул підносять старий добрий блюз на абсолютно новий рівень. Кажуть, що за цими хлопцями майбутнє.

Увечері 26 липня Marco Concert запрошує вас на літній майданчик комплексу «Мистецький Арсенал», щоб відчути як звучить свіжий, наповнений шаленої енергетикою, чиказький блюз!


Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати