Jazz in Kiev Band & Laura Marti

17 листопада 2018, Сб. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 225 грн.
від 225 грн.

Галерея

Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №1 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №2 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №3 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №4 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №5 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №6 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №7 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Якщо говорити про свободу і безмежну імпровізацію джазу, то саме в цей вечір. Вони з'єднали класичний джаз з гарячими ритмами Латинської Америки, нотками фанку і соул, і додали в цей чудовий коктейль проникливий вокал. На нашій сцені Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

"Джаз мені завжди подобався по одній простій причині - в 71-му році я потрапив на концерт Дюка Еллінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж річ однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи.", - Олексій Коган

Цей музикант знає про джаз все. Олексій - організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем і глава продюсерського центру. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав в собі кращих джазових музикантів країни. Колектив - постійний учасник джазових фестивалів і культурних заходів України.

Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, що виконує пісні на 6-ти різних мовах, співачка, композитор і автор текстів Laura Marti. Вона брала участь в численних джазових фестивалях: Jazz Koktebel, Alfa Jazz, Jazz-Bez (Польща-Україна), Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) і ін. Також Лаура співпрацює з багатьма відомими музикантами і бере участь в різних музичних проектах.

Життєстверджуючий коктейль із суміші класичного джазу, латиноамериканських ритмів і легких мотивів фанку і соула для вас приготують:

Laura Marti - вокал
Артем Менделенко - саксофон
Михайло Менделенко - гітара
Володимир Камінський - клавішні
Олексій Коган - ведучий, бас-гітара
Валерій Волков - ударні

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати