Джаз на Пляжі - Greatest Hits

19 червня 2018, Вт. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №1 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №2 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №3 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №4 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №5 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №6 picture
Джаз на Пляжі - Greatest Hits у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Захід літнього дня, сонце грає відблисками в відображенні води, з берега Дніпра дме легкий бриз, несучи за собою знайомі мелодії. У цей вечір у виконанні Національного Академічного духового оркестру прозвучить програма «Greatest Hits».

Різні напрямки джазу, легендарні джазмени і їх найвідоміші композиції - все це в один вечір на узбережжі ЮБК. У програмі вечора хіти Елли Фіцджеральд, Ширлі Бессі, Френка Сінатри, Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Хербі Хенкока, і Чіка Коріа. А також найкраще з репертуару оркестрів: Гленна Міллера, Дюка Еллінгтона, Каунта Бейсі, Бені Гудмена, і Гордона Гудвіна.

Серед культових композицій, прозвучать:
Feeling Good - Newley, Leslie Bricusse
Sing, Sing, Sing - Louis Prima
Hit The Road Jack - Percy Mayfield
Can`t Buy me Love - John Lennon, Paul McCartney
I Know Why - Glenn Miller
It Do not Mean A Thing - Duke Ellington, Irving Mills

У цей вечір класика джазу заграє новими фарбами в звучанні духової партитури. Мелодії, які неможливо забути, виконають віртуози Національного Академічного духового оркестру.

Колектив був заснований в 1979 році за ініціативою Спілки композиторів України, як Державний духовий оркестр. До цього дня він є одним з провідних музичних колективів країни, першим і єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу. Оркестр - постійний учасник престижних музичних фестивалів країни, мистецьких свят та урочистостей. Неодноразово з успіхом представляв національний музичне мистецтво за кордоном - брав участь в фестивалях духової музики в Нідерландах і в Німеччині.

Склад оркестру:
- Диригент - Олексій Вікулов;
- Саксофони: Ростислав Зайцев (саксофон-альт, саксофон-сопрано), Станіслав Сластьона (саксофон-тенор), Марія Зубкова (саксофон-альт), Роман Козіонов (саксофон-баритон), Богдан Сичевський (саксофон-тенор);
- Труби: Володимир Спасиченко, Дмитро Мельниченко, Петро Полонський, Микола Гірдюк, Дмитро Мальме;
- Тромбони: Валерій Чесноков, Олександр Єпіфанов, Сергій Полянський, Андрій Крішук, Роман Сотников;
- Ритм-група: Костянтин Маркочань (ударні), Артем Погорєлов (клавішні), Євген Фрішер (гітара), Руслан Ядвіжін (бас-гітара).

Увечері 19 червня нас чекає невимушена атмосфера, буйство фарб заходу і жива музика. Що може бути краще в кінці робочого дня. Чекаємо вас на ЮБК о 20:00.


Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!

Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися ним на острів.


Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати