Джаз на Пляжі - Ray Charles

13 вересня 2018, Чт. 19:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №3 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №4 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №5 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №6 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Marco Concert продовжує серію концертів «Джаз на пляжі». У цей вечір, в теплих променях сонця, ми отримаємо задоволення від хітів володаря одного з найбільш упізнаваних голосів у світовій музиці - Рея Чарльза. На березі Дніпра прозвучать мелодії, що стали класикою: «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack», «You Do not Know Me» ...

Незважаючи на свою сліпоту, Рей Чарльз умів не тільки відчувати, а й бачити музику. Він пропустив через себе два самобутніх жанру - блюз і госпел, ставши основоположником нового стилю під назвою «соул». «Госпел і блюзи, - стверджував Рей, - по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому, говорите ви про жінку або про бога ».

Його творчість мала вплив на найрізноманітніші напрямки та стилі музики. Так, одна з його найвідоміших пісень «What'd I Say», яка була написана Чарльзом прямо під час одного з виступів, миттєво стала супер хітом і справила величезний вплив на розвиток рок-н-ролу. Сам Пол Маккартні зізнався, що «What'd I say» стала для нього одним з найбільших імпульсів в життя.

За час своєї кар'єри музикант, аранжувальник, співак і піаніст Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів, став 17-разовим лауреатом "Греммі", його ім'я входить в зали слави рок-н-ролу, джазу, кантрі, блюзу і зал слави штату Джорджія.

Музику майстри імпровізації виконає колектив Old Fashioned Band, очолюваний київським піаністом і композитором Павлом Ігнатьєвим, відомим своєю емоційною манерою виконання. Під його керівництвом ансамбль майстерно грає класику джазу і авторську музику. Вокальні партії виконають відомі учасники шоу «Голос» - Аняня Удонгво і Кемі Оке.

У цей вечір на сцені «Південного берега Києва»:

Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
Павло Ігнатьєв - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

Рей Чарльз став еталоном джазового виконання і уособленням американської музики. Увечері 13 вересня ми чекаємо вас на пляжі «ПБК», щоб ще раз насолодитися музикою, сповненою кольорів і імпровізації, музикою неповторного майстра звуків.


Інші дати

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати