Джаз на Пляжі - Ray Charles

13 вересня 2018, Чт. 19:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №1 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №2 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №3 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №4 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №5 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №6 picture
Джаз на Пляжі - Ray Charles у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Marco Concert продовжує серію концертів «Джаз на пляжі». У цей вечір, в теплих променях сонця, ми отримаємо задоволення від хітів володаря одного з найбільш упізнаваних голосів у світовій музиці - Рея Чарльза. На березі Дніпра прозвучать мелодії, що стали класикою: «Georgia On My Mind», «Hit the Road Jack», «You Do not Know Me» ...

Незважаючи на свою сліпоту, Рей Чарльз умів не тільки відчувати, а й бачити музику. Він пропустив через себе два самобутніх жанру - блюз і госпел, ставши основоположником нового стилю під назвою «соул». «Госпел і блюзи, - стверджував Рей, - по суті, одне і те ж. Різниця тільки в тому, говорите ви про жінку або про бога ».

Його творчість мала вплив на найрізноманітніші напрямки та стилі музики. Так, одна з його найвідоміших пісень «What'd I Say», яка була написана Чарльзом прямо під час одного з виступів, миттєво стала супер хітом і справила величезний вплив на розвиток рок-н-ролу. Сам Пол Маккартні зізнався, що «What'd I say» стала для нього одним з найбільших імпульсів в життя.

За час своєї кар'єри музикант, аранжувальник, співак і піаніст Рей Чарльз створив 70 студійних і концертних альбомів, став 17-разовим лауреатом "Греммі", його ім'я входить в зали слави рок-н-ролу, джазу, кантрі, блюзу і зал слави штату Джорджія.

Музику майстри імпровізації виконає колектив Old Fashioned Band, очолюваний київським піаністом і композитором Павлом Ігнатьєвим, відомим своєю емоційною манерою виконання. Під його керівництвом ансамбль майстерно грає класику джазу і авторську музику. Вокальні партії виконають відомі учасники шоу «Голос» - Аняня Удонгво і Кемі Оке.

У цей вечір на сцені «Південного берега Києва»:

Аняня Удонгво (Anyanya Udongwo) - вокал
Кемі Оке (Kemi Oke) - вокал
Павло Ігнатьєв - клавіші
Андрій Чмут - саксофон
Джордж Івез (George Iweze) - бас
Тобі Фантонаде (Tobi Fatonade) - барабани

Рей Чарльз став еталоном джазового виконання і уособленням американської музики. Увечері 13 вересня ми чекаємо вас на пляжі «ПБК», щоб ще раз насолодитися музикою, сповненою кольорів і імпровізації, музикою неповторного майстра звуків.


Інші дати

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018 Kazka 12 грудня 19:00, Ср Kazka Bel etage, Київ від 550 грн. Kazka Вже не хочу 12 грудня Kazka Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати