Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band

6 вересня 2018, Чт. 20:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №1 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №2 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №3 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №4 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №5 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №6 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №7 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №8 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №9 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №10 picture
Джаз на терасі - Jazz in Kiev Band у Києві - фото №11 picture

Про подiю

Цей музикант знає про джаз все. Саме з його ім'ям пов'язана популяризація джазу в Україні та, як наслідок, щорічний міжнародний фестиваль «Jazz in Kiev». У цей вечір на нашій сцені Олексій Коган з квінтетом «Jazz in Kiev Band» та чарівною вокалісткою Лаурою Марті.

«Джаз мені завжди подобався по одній простій причині - в 71-му році я потрапив на концерт Дюка Елінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж річ однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи». Олексій Коган

Олексія Когана неспроста називають «людина-джаз». Музикознавець, організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем, голова продюсерського центру і викладач - він присвятив джазу все своє життя. Тільки за вісім років роботи на радіо "Промінь" він створив 1 784 оригінальні джазові програми. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав кращих джазових музикантів країни, ставши постійним учасником відомих фестивалів «Alfa Jazz Fest» і «Jazz in Kiev».

Сьогодні для вас грають:
Олексій Коган - ведучий, бас-гітара
Валерій Волков - ударні
Артем Менделенко - саксофон
Михайло Менделенко - гітара
Володимир Камінський - клавішні

Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, що виконує пісні на 6-ти різних мовах. Композитор і автор текстів Лаура Марті стала переможницею декількох міжнародних і всеукраїнських конкурсів композиторів, брала участь у фестивалях «Jazz Koktebel», «Alfa Jazz» .Співпрацювала з багатьма відомими музикантами і заснувала власний колектив «Lela Brasil Project».

Почніть вечір четверга з красивого проникливого джазу, і він неодмінно подарує вам гарний настрій. Чекаємо вас в 20:00 на терасі «Всі Свої».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати