27 листопада 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №1 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №2 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №3 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №4 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №5 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №6 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №7 picture
Juliet Kelly (UK) у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Навіть найдосвідченіші цінителі джазової музики будуть у захваті, почувши британську співачку Джулієт Келлі. Вона - мікс витонченості та стилю, вона - законодавиця джазової моди в Англії.

У своїх композиціях Джулієт розповідає реальні історії і викликає трепетні почуття, завдяки пристрасному виконанню і чіпляючому голосу, який порівнюють з голосом легендарної джазової співачки Кассандри Вілсон.

Дивно, але спочатку Джулієт не цікавилася джазом. Її сім'я була віруючою і в батьківському будинку не релігійна музика перебувала під суворою забороною. Під час навчання на економічному факультеті життя юної дівчинки змінилося. Після прослуховування в музичному класі, нова викладач сказала Джулієт про її талант і голос, що обіцяє їй велике джазове майбутнє. Це і стало початком великої кар'єри Джулієт Келлі.

Дуже амбітна Келлі почала брати приватні уроки і наполегливо займатися музикою, що незабаром дало свої плоди - через невелику кількість часу вона стала співати в джазовому клубі Ронні Скота, а після закінчення престижної Лондонської школи музики і драми, з нею вже виступали такі професіонали як Джордж Мур , Омар Пуенте, Стінг, Кортні Пайн, група "Take 6".

Джулієт одна з небагатьох вокалісток, які складали свої пісні самостійно. Зараз у неї 4 власних альбому, які ставали лідерами продажів на Amazon.com в розділі «Сучасний джаз» і неодноразово займали перші рядки хіт-парадів Англії та Шотландії.

В приємний осінній вечір, 27 листопада, у вас буде можливість долучитися до вечора справжніх джазових одкровень, познайомившись ближче з творчістю неперевершеною Джулієт Келлі.