IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу

10 листопада 2018, Сб. 18:30
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №1 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №2 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №3 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №4 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №5 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №6 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №7 picture
IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу у Києві - фото №8 picture

Про подiю

10 листопада в Києві вже в дев'ятий раз пройде головна подія для всіх любителів блюзу - щорічний міжнародний блюз фестиваль. У цьому році фестиваль пройде в столичному Будинку Кіно, і представить рекордну за свою історію кількість учасників з 6 країн.

Відкриє фестиваль міжнародний склад під керуванням Ніла Нолена (США). За останні 30 років Ніл колесить по земній кулі і виступає з програмою блюзових хітів від Австралії до Канади. Групу цього харизматичного і життєствердного шоумена складуть турецька піаніст Ердем Тонгюч, гітарист Володимир Шевчук і барабанщик Олександр Кучерина.

У другій частині першого відділення виступить квартет одного з найвідоміших українських виконавців на губній гармоніці з Дніпра - Костянтина Колесніченко. Його альбоми високо котируються в відомих зарубіжних музичних чартах, визнані провідними майстрами жанру і дивним чином поєднують в собі рідкісний мікс інструментального джазу і свінгу з блюзом на губній гармоніці.

Друге відділення відкриває британський блюзовий виконавець Едді Мартін. Його гру характеризує гітарна віртуозність, вокальна щирість, а шоу відзначається своєю свободою і гумором. Програма Едді Мартіна буде представлена разом з українською ритм секцією Double Tower.

Завершує фестиваль улюбленець українських шанувальників блюзу - американський харпер і співак Кіт Данн, вперше спеціально для такої виключної події підготував програму зі своєю оригінальною групою, в складі якої музиканти з Іспанії та Бельгії.

Таку подію пропускати не можна! До зустрічі 10 листопада в Будинку Кіно за адресою вул. Саксаганського, 6.