Класика на терасі - Відкриття сезону

30 травня 2019, Чт. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №1 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №2 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №3 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №4 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №5 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №6 picture
Класика на терасі - Відкриття сезону у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Краще класики може бути тільки класика на свіжому повітрі. Там, де віє приємний вітерець, на терасі з видом що потопає в зелені улюбленого міста. У цей вечір, символічним концертом «Времена года» ми проведемо весну і зустрінемо довгоочікуване літо на мальовничій терасі «Всі. Свої».

В програмі вечора: цикл скрипкових концертів «Пори року» венеціанського композитора-віртуоза Антоніо Вівальді, а також цикл композицій аргентинського композитора Астора П'яццолли «Пори року в Буенос-Айресі».

«Пори року» Антоніо Вівальді - це справжній зразок композиторської майстерності. Ілюстрований музичними замальовками «календар» і «оглядова екскурсія» по чотирьох регіонах Італії. Образне наповнення і темперамент цього шедевра занурюють в роздуми про круговерті життя, одночасно змушуючи захоплюватися її повнотою. Віртуозно зафіксовані в музиці «Пори року» по праву вважаються одним з найбільших досягнень не тільки епохи музичного бароко, але і всієї історії мистецтва.

«Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли - це лірична сюїта з чотирьох великих танго про почуття маленької людини у великому місті.

«П'яццолла намагається описати життя жителя Буенос-Айреса; за допомогою танго виникає богемний дух Буенос-Айреса, вираз душі Буенос-Айреса. Самотність, холод в Invierno Porteño ... почуття самотності і холоду переривається сильними ритмічними імпульсами ... В Primavera Porteño ми знаходимо перше кохання. Тіло і спокушання. Пікнік в парку. Закохані. Місто відродилося після зими. Дерева пофарбовані в зелень і запах квітів наповнив все місто ».
- Maximilano Ribichini.

«Пори року» двох геніїв в цей вечір виконає Kiev Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kiev Mozart Orchestra.

Ведучим вечора і вашим провідником у світ чарівної музики стане київський поет Ваня Якімов. Конферансьє з талантом говорити просто про складне і умінням занурити слухачів в атмосферу того самого твору і тієї самої епохи.


Схожі події

OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати Ляпіс 98 23 липня 20:00, Вт Ляпіс 98 Одеса, Зелений театр від 300 грн. Ляпіс 98 Вже не хочу 23 липня Ляпіс 98 Зелений театр Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019