Laura Marti & Jazz in Kiev Band - Сhristmas

8 січня 2020, Ср. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 350 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:20:00 07/01/2020. деталі тут
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

8 січня на сцені Beletage - Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

Якщо говорити про свободу і безмежні імпровізації джазу, то саме в цей вечір. Вони з'єднали класичний джаз з гарячими ритмами Латинської Америки, нотками фанку і соул, і додали в цей чудовий коктейль проникливий вокал. На нашій сцені Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.
«Джаз мені завжди подобався по одній простій причині - в 1971-му році я потрапив на концерт Дюка Еллінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж річ однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи.»
Олексій Коган
Цей музикант знає про джаз все. Олексій - організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем і глава продюсерського центру. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав в собі кращих джазових музикантів країни. Колектив - постійний учасник джазових фестивалів і культурних заходів України.

Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, виконуюча на 6-ти різних мовах, співачка, композитор і автор текстів Laura Marti. Вона брала участь в численних джазових фестивалях: Jazz Koktebel, Alfa Jazz, Jazz-Bez (Польща-Україна), Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) та інших. Також Лаура співпрацює з багатьма відомими музикантами і бере участь в різних музичних проектах.

Життєстверджуючий коктейль з суміші класичного джазу, латиноамериканських ритмів і легких мотивів фанк і соул для вас приготують:
  • Laura Marti - вокал
  • Олексій Коган - ведучий, бас-гітара
  • Артем Менделенко - саксофон
  • Михайло Менделенко - гітара
  • Володимир Камінський - клавішні
  • Валерій Волков - ударні
Laura Marti & Jazz in Kiev Band - Сhristmas в Києві! Чекаємо вас 2020-01-08 о 20:00 на майданчику Bel etage, Київ. Ви можете купити квитки на Laura Marti & Jazz in Kiev Band - Сhristmas на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).