20 жовтня 2018, Сб. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Louis Godwin (USA) у Києві - фото №1 picture
Louis Godwin (USA) у Києві - фото №2 picture
Louis Godwin (USA) у Києві - фото №3 picture
Louis Godwin (USA) у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Володар премії Елвіна Джонса, різноплановий альт-саксофоніст Годвін Луїс вперше виступить для київської публіки в одному з найстаріших клубів міста Caribbean Club.

Його манеру гри відрізняє експресивність, діапазон відтінків і найширший вибір технічних прийомів.

Годвін Луїс народився на батьківщині джазу, в Гарлемі, і як справжнє «дитя міста джазу» почав грати на саксофоні у віці дев'яти років. Закінчивши в 2003 році з відзнакою середню школу, Годвін удостоївся Grace Norton Dudley Scholarship - іменної стипендії, яка повністю оплачувала його навчання в будь-якому коледжі країни.

Годвін закінчив престижний Інститут джазу Телоніуса Монка і знаменитий музичний коледж Берклі в Бостоні, під час навчання в якому він був нагороджений премією Елвіна Джонса.Ета нагорода дала молодому саксофоністові можливість виступати на одній сцені з такими іменитими музикантами, як Хербі Хенкок, Рон Картер, Джон Скофілд, Баррі Харріс, Данило Перec, Джо Ловано і Теренс Бланшар.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати