Mark Bernstein Quartet

26 серпня 2018, Нд. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №1 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №2 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №3 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №4 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №5 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №6 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Заворожлива експресія саксофона, що чіпляє з першої ноти ... спершу вона м'яко обволікає своєю глибиною, а потім віртуозно веде підкореного слухача за собою. У цей вечір саксофоніст, композитор і продюсер Марк Бернштейн відкриє Києву весь дивовижний світ Нью-Йоркського джазу.

«Змішуючи свої оригінальні композиції з музикою Колтрейна, Хендрікса, Орнетта, Герцога, Ділана, скандинавські і стародавні народні пісні, я намагаюся робити те, що я називаю Доброю музикою. Це просто Хороша музика, яку грають Хороші люди! »Марк Бернштейн

Марк народився в Брукліні в сім'ї українських і польських мігрантів, що не могло не позначитися на характері і манері гри. Коріння і традиції предків плюс культура Америки залишили свій впізнаваний слід в його унікальному виконанні. Бернштейн грав і записувався в якості бенд лідера з такими музичними новаторами, як Том Харрелл, Девід Кікоскі, Боб Мозеса, Марк Дюкре, Андерс Трентеллер і Стефан Пасборг.

10 років він вражав на сцені Нью-Йорка, після чого перебрався в Данію і підкорив Європу. На сьогоднішній день нескінченно творчий і талановитий Марк Бернштейн керує відразу декількома успішними групами (KIBRICK, Good People, Out Of The Blue, Radical ... but NOT ... Fanatical, Cameron / Bernstein і Our Colours). В якості лідера він випустив десять альбомів. «Meet The Kibricks» отримав широку ротацію на національному датському радіо і високу оцінку The New York Times, які заявили, що цей саксофоніст заслуговує дійсно серйозної уваги.

У цей вечір на сцену Мистецького Арсеналу разом з маестро саксофона вийде відомий український піаніст, продюсер, композитор і аранжувальник Олексій Боголюбов та його тріо. Крім авторських джазових проектів і участі в численних фестивалях, Олексій неодноразово співпрацював з відомими джазменами, серед яких Joao Silva, Gregory Boyd, Roberto Garcia, Hernan Jay Rodriguez і Gerhard Ornig.

26-го серпня ми запрошуємо вас віддатися у владу привабливого саксофона і союзу талановитих джазменів. Початок вечора о 20:00.


Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати Рок балади в саду. Віртуози Києва 31 липня 20:00, Пт Рок балади в саду. Віртуози Києва Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Рок балади в саду. Віртуози Києва Вже не хочу 31 липня Рок балади в саду. Віртуози Києва Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати