Mark Bernstein Quartet

26 серпня 2018, Нд. 20:00
Мистецький арсенал Київ, вул. Лаврська, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №1 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №2 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №3 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №4 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №5 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №6 picture
Mark Bernstein Quartet у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Заворожлива експресія саксофона, що чіпляє з першої ноти ... спершу вона м'яко обволікає своєю глибиною, а потім віртуозно веде підкореного слухача за собою. У цей вечір саксофоніст, композитор і продюсер Марк Бернштейн відкриє Києву весь дивовижний світ Нью-Йоркського джазу.

«Змішуючи свої оригінальні композиції з музикою Колтрейна, Хендрікса, Орнетта, Герцога, Ділана, скандинавські і стародавні народні пісні, я намагаюся робити те, що я називаю Доброю музикою. Це просто Хороша музика, яку грають Хороші люди! »Марк Бернштейн

Марк народився в Брукліні в сім'ї українських і польських мігрантів, що не могло не позначитися на характері і манері гри. Коріння і традиції предків плюс культура Америки залишили свій впізнаваний слід в його унікальному виконанні. Бернштейн грав і записувався в якості бенд лідера з такими музичними новаторами, як Том Харрелл, Девід Кікоскі, Боб Мозеса, Марк Дюкре, Андерс Трентеллер і Стефан Пасборг.

10 років він вражав на сцені Нью-Йорка, після чого перебрався в Данію і підкорив Європу. На сьогоднішній день нескінченно творчий і талановитий Марк Бернштейн керує відразу декількома успішними групами (KIBRICK, Good People, Out Of The Blue, Radical ... but NOT ... Fanatical, Cameron / Bernstein і Our Colours). В якості лідера він випустив десять альбомів. «Meet The Kibricks» отримав широку ротацію на національному датському радіо і високу оцінку The New York Times, які заявили, що цей саксофоніст заслуговує дійсно серйозної уваги.

У цей вечір на сцену Мистецького Арсеналу разом з маестро саксофона вийде відомий український піаніст, продюсер, композитор і аранжувальник Олексій Боголюбов та його тріо. Крім авторських джазових проектів і участі в численних фестивалях, Олексій неодноразово співпрацював з відомими джазменами, серед яких Joao Silva, Gregory Boyd, Roberto Garcia, Hernan Jay Rodriguez і Gerhard Ornig.

26-го серпня ми запрошуємо вас віддатися у владу привабливого саксофона і союзу талановитих джазменів. Початок вечора о 20:00.


Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати