НАОНІ. Різдвяний концерт

25 грудня 2018, Вт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 225 грн.
від 225 грн.

Про подiю

Чому варто піти на різдвяний концерт НАОНІ?

1. Подарувати собі і близьким яскравий святковий настрій.
2. Відправитися в подорож до дивовижної Лапландії і забути про всі справи.
3. Вкотре захопитися талантом і майстерністю учасників оркестру НАОНІ.

25 грудня, напередодні новорічних свят, запрошуємо всіх до Будинку Архітектора на великий Різдвяний концерт. У головних ролях - улюблений оркестр українців НАОНІ. Не пропустіть!

Національний оркестр народних інструментів на чолі з Народним артистом України Віктором Гуцалом подарує незабутній вечір. Різдвяний концерт проведе вас у справжню казку і зігріє душу теплом і добротою. Приходьте і перевірте на собі!

Концерт недарма відбудеться в розпал новорічних приготувань, які проходять у кожній родині. Організатори події - Marco Concert - вирішили нагадати нам про те, наскільки важлива віра в дива і все хороше. Музиканти оркестру вийдуть на сцену в надії на те, що музика розтопить навіть найсуворіші серця. І, як Скрудж у Діккенса, столичні скептики стануть іншими: добрими і чуйними.

Обов'язково залиште місце цього концерту в своїх планах на кінець грудня. Ви не пошкодуєте. До зустрічі!

Схожі події

Tyga 18 серпня. 18 серпня 22:00, Нд Tyga 18 серпня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 800 грн. Tyga 18 серпня. Вже не хочу 18 серпня Tyga 18 серпня. Нічний клуб Ibiza Придбати Музика на вертолітному майданчику 30 серпня 19:30, Пт Музика на вертолітному майданчику Київ, Вертолетная площадка від 290 грн. Музика на вертолітному майданчику Вже не хочу 30 серпня Музика на вертолітному майданчику Вертолетная площадка Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 31 серпня 19:00, Сб Один в Каное. Великий літній концерт Київ, D12 від 350 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 31 серпня Один в Каное. Великий літній концерт D12 Придбати Один в Каное. Великий літній концерт 19 серпня 19:00, Пн Один в Каное. Великий літній концерт Одеса, Зелений театр від 250 грн. Один в Каное. Великий літній концерт Вже не хочу 19 серпня Один в Каное. Великий літній концерт Зелений театр Придбати