НАОНІ. Різдвяний концерт

25 грудня 2018, Вт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 225 грн.
від 225 грн.

Про подiю

Чому варто піти на різдвяний концерт НАОНІ?

1. Подарувати собі і близьким яскравий святковий настрій.
2. Відправитися в подорож до дивовижної Лапландії і забути про всі справи.
3. Вкотре захопитися талантом і майстерністю учасників оркестру НАОНІ.

25 грудня, напередодні новорічних свят, запрошуємо всіх до Будинку Архітектора на великий Різдвяний концерт. У головних ролях - улюблений оркестр українців НАОНІ. Не пропустіть!

Національний оркестр народних інструментів на чолі з Народним артистом України Віктором Гуцалом подарує незабутній вечір. Різдвяний концерт проведе вас у справжню казку і зігріє душу теплом і добротою. Приходьте і перевірте на собі!

Концерт недарма відбудеться в розпал новорічних приготувань, які проходять у кожній родині. Організатори події - Marco Concert - вирішили нагадати нам про те, наскільки важлива віра в дива і все хороше. Музиканти оркестру вийдуть на сцену в надії на те, що музика розтопить навіть найсуворіші серця. І, як Скрудж у Діккенса, столичні скептики стануть іншими: добрими і чуйними.

Обов'язково залиште місце цього концерту в своїх планах на кінець грудня. Ви не пошкодуєте. До зустрічі!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати