НАОНІ - Різдво

5 січня 2020, Нд. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

Ось-ось засяє вбрана ялинка, зарясніють всіма кольорами веселки гірлянди, за вікном затанцюють сніжинки, а кіт вже щосили приготувався битися з новорічним серпантином. Але все одно ніби чогось не вистачає. Ні того зворушливого трепету і очікування свята, яке радувало нас в дитинстві.

Згадайте "Різдвяну історію" Діккенса про старого Скруджа, який не любив Різдво, а потім змінився за одну ніч. Ця історія стала поштовхом для команди Marco Concert, щоб взяти справу в свої руки - влаштувати хоча-б для малої частини Києва незабутній вечір; зробити так, щоб столичних Скруджів стало менше, а ті, хто чекають зимових свят з нетерпінням, з першої ноти перенеслися в казкову Лапландію. Вся справа в музиці - тільки вона здатна створити потрібну атмосферу за лічені секунди.

5-го січня в Будинку Архітектора відбудеться концерт, який ви і ваші близькі запам'ятають надовго.

Відповідальні за ваш настрій: Національний оркестр народних інструментів під керівництвом головного диригент і народного артиста України Віктора Гуцала. Посміхніться, уявивши, що диригент - це Санта, а НАОНІ - його різдвяні ельфи. І згадайте про це ввечері 5-го січня. Так що, готові до потужного емоційного потоку цієї події?


Легендарні композиції Штрауса, Чайковського, Леонтовича, знайомі нам з дитинства в живому виконанні одного з кращих оркестрів Європи - непробачно пропустити!

До речі, ми говорили, що цей вечір - прекрасна можливість подарувати дорогій людині найдорогоцінніший подарунок? Теплі спогади - ось що дійсно важливо і цінно. Тим більше, довго думати над приводом не доведеться. У наші двері вже стукає святий Миколай, Новий Рік та Різдво! Головне, вчасно їх відкрити і впустити ці аромати і звуки в свій будинок і душу.

Заплануйте все до дрібниць, щоб атмосфера чарівництва не покидала вас ні на хвилину.
Чуєте цей звук? Це Санта під'їжджає зі своєю упряжкою.
Встигніть відхопити квиток, і нехай музика править балом!

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати