Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста

17 лютого 2019, Нд. 20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №1 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №2 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві афіша
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №3 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві квитки
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №4 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві на concert.ua
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №5 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві фото
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №6 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві піти
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №7 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві дивитись
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №8 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві фото
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №9 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві на concert.ua

Про подiю

Зверніть увагу, що подію перенесено до Будинку Архітектора!

Перший фільм Чарлі Чапліна, знятий, коли вже кілька років існувало кіно зі звуком. І саме ця кінострічка стала його улюбленою серед всіх робіт режисера.

«Вогні великого міста» - перша робота Чарлі Чапліна, випущена вже в звукову еру, через що картина зіткнулася з надзвичайним тиском. Однак вплив в Голлівуді дозволив Чапліну залишитися вірним собі і випустити фільм німим. Можливо, тому картина «Вогні великого міста» стала для нього улюбленою роботою. Ця стрічка незмінно входить в рейтинги найкращих романтичних комедій, а в 1991 році була включена в список фільмів, обраних Національною радою США з безпеки фільмів для зберігання в Бібліотеці Конгресу.

На тлі комедійного сюжету фільми Чарлі Чапліна наповнені глибоким змістом. Картина «Вогні великого міста» пройнята тонкої філософією і моральними цінностями.

Сліпа дівчина і її бабуся, ексцентричний мільйонер і його слуга, боксер і бродяга. Череда випадкових зустрічей, які стали невипадковими. Ключова сцена з квітами, знята тільки з 342-го дубля і Чарлі Чаплін , що боксує (хоч до в'язниці його герой потрапить не через бійку). І, звичайно, фінал - комусь він здасться смішним, когось змусить сумувати - але точно нікого не залишить байдужим.

Перенестися в епоху німого кіно допоможе акомпанемент Павла Ігнатьєва. Джазовий композитор, автор 9-ти сольних альбомів, володар класичної техніки гри на фортепіано. Свою майстерність він відточував в «моцартівськії академії» і на спецкурсах Ганноверської вищої школи музики і театру. Павло добре відомий в українському музичному світі завдяки роботі з Сергієм Бабкіним, «Бумбокс» і багатьма іншими українськими виконавцями.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 01 серпня 20:30, Чт MONATIK Love It РИТМ ТУР Харків, Стадіон Металіст від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 01 серпня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Металіст Придбати