Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста

18 жовтня 2018, Чт. 20:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.
Обрати квиток

Галерея

Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста у Києві - фото №9 picture

Про подiю

Перший фільм Чарлі Чапліна, знятий, коли вже кілька років існувало кіно зі звуком. І саме ця кінострічка стала його улюбленою серед всіх робіт режисера.

«Вогні великого міста» - перша робота Чарлі Чапліна, випущена вже в звукову еру, через що картина зіткнулася з надзвичайним тиском. Однак вплив в Голлівуді дозволив Чапліну залишитися вірним собі і випустити фільм німим. Можливо, тому картина «Вогні великого міста» стала для нього улюбленою роботою. Ця стрічка незмінно входить в рейтинги найкращих романтичних комедій, а в 1991 році була включена в список фільмів, обраних Національною радою США з безпеки фільмів для зберігання в Бібліотеці Конгресу.

На тлі комедійного сюжету фільми Чарлі Чапліна наповнені глибоким змістом. Картина «Вогні великого міста» пройнята тонкої філософією і моральними цінностями.

Сліпа дівчина і її бабуся, ексцентричний мільйонер і його слуга, боксер і бродяга. Череда випадкових зустрічей, які стали невипадковими. Ключова сцена з квітами, знята тільки з 342-го дубля і Чарлі Чаплін , що боксує (хоч до в'язниці його герой потрапить не через бійку). І, звичайно, фінал - комусь він здасться смішним, когось змусить сумувати - але точно нікого не залишить байдужим.

Перенестися в епоху німого кіно допоможе акомпанемент Павла Ігнатьєва. Джазовий композитор, автор 9-ти сольних альбомів, володар класичної техніки гри на фортепіано. Свою майстерність він відточував в «моцартівськії академії» і на спецкурсах Ганноверської вищої школи музики і театру. Павло добре відомий в українському музичному світі завдяки роботі з Сергієм Бабкіним, «Бумбокс» і багатьма іншими українськими виконавцями.

Приходьте 18 жовтня в Будинок Кіно, щоб розчинитися в класиці німого кіно і отримати справжнє задоволення від гри геніального Чарлі Чапліна.