Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста

17 лютого 2019, Нд. 20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №1 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №2 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві афіша
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №3 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві квитки
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №4 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві на concert.ua
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №5 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві фото
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №6 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві піти
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №7 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві дивитись
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №8 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві квитки
Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві - фото №9 Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста у Києві афіша

Про подiю

Зверніть увагу, що подію перенесено до Будинку Архітектора!

Перший фільм Чарлі Чапліна, знятий, коли вже кілька років існувало кіно зі звуком. І саме ця кінострічка стала його улюбленою серед всіх робіт режисера.

«Вогні великого міста» - перша робота Чарлі Чапліна, випущена вже в звукову еру, через що картина зіткнулася з надзвичайним тиском. Однак вплив в Голлівуді дозволив Чапліну залишитися вірним собі і випустити фільм німим. Можливо, тому картина «Вогні великого міста» стала для нього улюбленою роботою. Ця стрічка незмінно входить в рейтинги найкращих романтичних комедій, а в 1991 році була включена в список фільмів, обраних Національною радою США з безпеки фільмів для зберігання в Бібліотеці Конгресу.

На тлі комедійного сюжету фільми Чарлі Чапліна наповнені глибоким змістом. Картина «Вогні великого міста» пройнята тонкої філософією і моральними цінностями.

Сліпа дівчина і її бабуся, ексцентричний мільйонер і його слуга, боксер і бродяга. Череда випадкових зустрічей, які стали невипадковими. Ключова сцена з квітами, знята тільки з 342-го дубля і Чарлі Чаплін , що боксує (хоч до в'язниці його герой потрапить не через бійку). І, звичайно, фінал - комусь він здасться смішним, когось змусить сумувати - але точно нікого не залишить байдужим.

Перенестися в епоху німого кіно допоможе акомпанемент Павла Ігнатьєва. Джазовий композитор, автор 9-ти сольних альбомів, володар класичної техніки гри на фортепіано. Свою майстерність він відточував в «моцартівськії академії» і на спецкурсах Ганноверської вищої школи музики і театру. Павло добре відомий в українському музичному світі завдяки роботі з Сергієм Бабкіним, «Бумбокс» і багатьма іншими українськими виконавцями.

Схожі події

Lenny Kravitz 13 червня 19:00, Сб Lenny Kravitz Київ, Палац спорту Вже не хочу 13 червня Lenny Kravitz Палац спорту Придбати Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати