Німе кіно і Джаз - Малюк

11 листопада 2018, Нд. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №9 picture

Про подiю

11 листопада в Будинку Кіно в рамках програми «Німе Кіно і Джаз» відбудеться показ одного з найвідоміших творів Чарлі Чапліна - кінокартини «Малюк».

Перша повнометражна режисерська робота Чарлі Чапліна. Неймовірно зворушлива історія дитини, кинутого матір'ю незабаром після народження.

«Малюк» з неймовірним успіхом вийшов на великі екрани в 1921 році. Чарлі Чаплін зміг створити картину, де комедійні епізоди ідеально сплетені з лірикою, драматизмом сюжету і жорсткою соціальною критикою. Ця робота довела, що стилістика і постановочний підхід Чапліна здатні існувати не тільки в звичному для публіки короткому метрі.

Схожі події

Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста 17 лютого 20:00, Нд Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Вже не хочу 17 лютого Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Будинок архітектора Придбати Фільм «Всі знають» 20 лютого 19:00, Ср Фільм «Всі знають» Одеса, Urban Music Hall від 80 грн. Фільм «Всі знають» Вже не хочу 20 лютого Фільм «Всі знають» Urban Music Hall Придбати Німе кіно і Джаз - Схід Сонця 07 березня 20:00, Чт Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Вже не хочу 07 березня Німе кіно і Джаз - Схід Сонця Будинок Кіно Придбати Lords of the Sound. Music is Coming 24 лютого 19:00, Нд Lords of the Sound. Music is Coming Вінниця, Будинок офіцерів від 140 грн. Lords of the Sound. Music is Coming Вже не хочу 24 лютого Lords of the Sound. Music is Coming Будинок офіцерів Придбати