Німе кіно і Джаз - Малюк

11 листопада 2018, Нд. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №1 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №2 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №3 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №4 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №5 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №6 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №7 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №8 picture
Німе кіно і Джаз - Малюк у Києві - фото №9 picture

Про подiю

11 листопада в Будинку Кіно в рамках програми «Німе Кіно і Джаз» відбудеться показ одного з найвідоміших творів Чарлі Чапліна - кінокартини «Малюк».

Перша повнометражна режисерська робота Чарлі Чапліна. Неймовірно зворушлива історія дитини, кинутого матір'ю незабаром після народження.

«Малюк» з неймовірним успіхом вийшов на великі екрани в 1921 році. Чарлі Чаплін зміг створити картину, де комедійні епізоди ідеально сплетені з лірикою, драматизмом сюжету і жорсткою соціальною критикою. Ця робота довела, що стилістика і постановочний підхід Чапліна здатні існувати не тільки в звичному для публіки короткому метрі.

Схожі події

Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Хрумко і чарівна планета. Космічна подорож 17 липня 12:00, Ср Хрумко і чарівна планета. Космічна подорож Київ, Київський планетарій від 100 грн. Хрумко і чарівна планета. Космічна подорож Вже не хочу 17 липня Хрумко і чарівна планета. Космічна подорож Київський планетарій Придбати Нестримна Планета. дивовижні супутники 17 липня 14:00, Ср Нестримна Планета. дивовижні супутники Київ, Київський планетарій від 100 грн. Нестримна Планета. дивовижні супутники Вже не хочу 17 липня Нестримна Планета. дивовижні супутники Київський планетарій Придбати Дракоша і зникла зірка. Космічна вікторина 18 липня 10:00, Чт Дракоша і зникла зірка. Космічна вікторина Київ, Київський планетарій від 100 грн. Дракоша і зникла зірка. Космічна вікторина Вже не хочу 18 липня Дракоша і зникла зірка. Космічна вікторина Київський планетарій Придбати