New York Jazz: David Berkman

19 січня 2019, Сб. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт New York Jazz: David Berkman?

1. Почути улюблені шедеври Девіда Беркмана.
2. Оцінити нові композиції маестро.
3. Поринути в атмосферу нью-йоркського джазу.

19 січня американський джазовий виконавець, аранжувальник і композитор Девід Беркман (David Berkman) зіграє для київської публіки «New York Jazz».

Любов до джазу Девіду Беркману прищепив його батько ще в дитинстві. Він хотів, щоб син став басистом. Правда, батько завжди слухав Оскара Петерсона, Томмі Фланаган, Білла Еванса, Хенка Джонса, Уїнтона Келлі - всі вони були піаністами. Це і визначило подальшу долю Девіда, який вважав за краще також стати піаністом.

На сьогоднішній день Девід Беркман володар нагород 2000 Doris Duke / Chamber Music America New Works Creation і Presentation Grant. Він грав у багатьох джаз бендах, включаючи Cecil McBee, Tom Harrell і The Vanguard Orchestra. Виступав і записував спільні композиції з численними джазовими світилами, серед яких: Sonny Stitt, Brian Blade, Joe Lovano, Dave Douglas, Ray Drummond, Billy Hart, Dick Oatts, Tony Malaby, Robin Eubanks, Steve Wilson, Chris Potter, Scott Wendholt, Lenny White, Scott Colley, Bill Stewart, Dave Stryker, Fathead Newman, Hank Crawford, і Jane Monheit

Джаз в його виконанні - це спадщина гойдаючих, пісенних форм, що поглинають всю гармонію і ритмічні відкриття сімдесятирічної давності, з тих пір, як бі-боп народився в Нью-Йорку.

Останні тури Девід Беркман провів в Нідерландах, Австрії, Німеччини, Бельгії, Голландії, Ірландії, Іспанії, Італії, Бразилії, Японії, Кореї, Нової Зеландії і в усіх Сполучених Штатах, де виступив в якості бенд лідера зі своїм тріо (The David Berkman Trio ) і квартетами (The David Berkman Quartet і The New York Standards Quartet).

Крім музичних заслуг, Девід Беркман прославився і як письменник. Він опублікував три книги з видавництвом Sher Music Publishing - «The Jazz Musician's Guide to Creative Practicing» (2007), «The Jazz Singer's Guidebook» (2009) і «The Jazz Harmony Book» (2014 року). Він і донині є доцентом і директором по вивченню джазу в Королівському коледжі в Нью-Йорку, а також запрошеним професором в консерваторії принца Клауса в Гронінгені, Нідерланди.

Запрошуємо вас послухати, як звучить New York Jazz у виконанні Девіда Беркмана!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 23 квітня 19:00, Вт Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 Вже не хочу 23 квітня Один в Каное. Додатковий концерт 23.04 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати