Німе Кіно і Оркестр

7 листопада 2020, Сб. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]com

Подію перенесено з 20 травня на 7 листопада.
«Життя здасться трагедією, якщо знімати її крупним планом, але з загального плану це, звичайно, комедія». Чарльз С. Чаплін
У Будинку Кіно відбудеться показ кращих німих комедій в супроводі автентичного джазового ансамблю. Подання припаде до вподоби публіці різного віку і смакових уподобань. Глядачі перенесуться на сто років в минуле, в часи, коли головним провідником у світ кіно була музика.

Вас чекають короткометражні фільми справжніх королів комедії - Чарльза Чапліна, Бастера Кітона, а також батька жанру - француза Макса Ліндера. Озвучувати покази буде Kyiv Rhythm Kings - оркестр, що складається з найнеймовірніших інструментів, кожен з яких гідний окремого опису. В репертуарі ансамблю старовинні регтайми, кращі зразки ранньої джазової музики, спірічуелс і багато іншого.

короткометражки

Сьогодні Чарльз Чаплін більше відомий своїми повнометражними шедеврами. Але вперше справжній геній Чарлі розкрився в його ранніх короткометражках. Те ж можна сказати і про Бастер Кітон. У програмі представлені три короткометражні фільми, кожен з яких справжній тріумф жанру.
«... основне завдання актора - зробити свою роботу зрозумілою. Зрештою, у публіки немає інших обов'язків, крім плати за вхід ». Бастер Кітон
У програмі 22 березня:

The Scarecrow / Опудало, 1920
Сільськогосподарські робітники Кітон і Робертс живуть в одному котеджі, повному різноманітних механічних пристроїв, які полегшують життя. Вони борються за серце дочки фермера. Кітон переодягається опудалом і цим доставляє своєму супернику і фермеру масу проблем ...

The Rink / Каток, 1916
Герой Чарлі працює в ресторані. Після низки пригод на роботі він відправляється відпочити на ковзанку. Там він бачить, як містер Стаут активно доглядає за дівчиною, яка явно не відповідає йому взаімостью. Увечері Чарлі з'являється у неї на вечірці, представляючись «Сер Сесіл Селтцер ...»

The Frozen North / Морозний північ, 1922
Герой Бастера Кітона виявляється в екзотичному місці: на Крайній Півночі, де на нього чекає маса пригод. Серед них феєричне пограбування грального будинку, погоні в ефектних декораціях і вбивство коханця своєї дружини. Якщо, звичайно, герой не помилився в своїх судженнях ...

МУЗИКА
У складі Kyiv Rhythm Kings музиканти гуртів «Руки'в Брюки», «Pushkin Klezmer Band» та «Brass Band».

Німе Кіно і Оркестр в Києві! Чекаємо вас 2020-03-15 о 20:00 на майданчику Дом Кино, Київ.
Ви можете купити квитки на Німе Кіно і Оркестр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Німе Кіно і Оркестр

06 листопада 2020 20:00

Будинок Кіно, Київ

Перейти до опису
від 225 грн.