Нова дата

Німе Кіно і Оркестр

20 травня 2020, Ср. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу.

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Автоматично повернути кошти за квитки можна до 00:00 19.03 .

Організатор: Marco Concert

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Подію перенесено з 22 березня на 20 травня.

«Життя здасться трагедією, якщо знімати її крупним планом, але з загального плану це, звичайно, комедія». Чарльз С. Чаплін
У Будинку Кіно відбудеться показ кращих німих комедій в супроводі автентичного джазового ансамблю. Подання припаде до вподоби публіці різного віку і смакових уподобань. Глядачі перенесуться на сто років в минуле, в часи, коли головним провідником у світ кіно була музика.

Вас чекають короткометражні фільми справжніх королів комедії - Чарльза Чапліна, Бастера Кітона, а також батька жанру - француза Макса Ліндера. Озвучувати покази буде Kyiv Rhythm Kings - оркестр, що складається з найнеймовірніших інструментів, кожен з яких гідний окремого опису. В репертуарі ансамблю старовинні регтайми, кращі зразки ранньої джазової музики, спірічуелс і багато іншого.

короткометражки

Сьогодні Чарльз Чаплін більше відомий своїми повнометражними шедеврами. Але вперше справжній геній Чарлі розкрився в його ранніх короткометражках. Те ж можна сказати і про Бастер Кітон. У програмі представлені три короткометражні фільми, кожен з яких справжній тріумф жанру.
«... основне завдання актора - зробити свою роботу зрозумілою. Зрештою, у публіки немає інших обов'язків, крім плати за вхід ». Бастер Кітон
У програмі 22 березня:

The Scarecrow / Опудало, 1920
Сільськогосподарські робітники Кітон і Робертс живуть в одному котеджі, повному різноманітних механічних пристроїв, які полегшують життя. Вони борються за серце дочки фермера. Кітон переодягається опудалом і цим доставляє своєму супернику і фермеру масу проблем ...

The Rink / Каток, 1916
Герой Чарлі працює в ресторані. Після низки пригод на роботі він відправляється відпочити на ковзанку. Там він бачить, як містер Стаут активно доглядає за дівчиною, яка явно не відповідає йому взаімостью. Увечері Чарлі з'являється у неї на вечірці, представляючись «Сер Сесіл Селтцер ...»

The Frozen North / Морозний північ, 1922
Герой Бастера Кітона виявляється в екзотичному місці: на Крайній Півночі, де на нього чекає маса пригод. Серед них феєричне пограбування грального будинку, погоні в ефектних декораціях і вбивство коханця своєї дружини. Якщо, звичайно, герой не помилився в своїх судженнях ...

МУЗИКА
У складі Kyiv Rhythm Kings музиканти гуртів «Руки'в Брюки», «Pushkin Klezmer Band» та «Brass Band».

Німе Кіно і Оркестр в Києві! Чекаємо вас 2020-03-15 о 20:00 на майданчику Дом Кино, Київ.
Ви можете купити квитки на Німе Кіно і Оркестр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Німе Кіно і Оркестр

19 травня 2020 20:00

Будинок Кіно, Київ

Перейти до опису
від 200 грн.