Рок-н-Ролл на Пляжі

3 вересня 2019, Вт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Рок-н-Ролл на Пляжі у Києві - фото №1 picture
Рок-н-Ролл на Пляжі у Києві - фото №2 picture
Рок-н-Ролл на Пляжі у Києві - фото №3 picture
Рок-н-Ролл на Пляжі у Києві - фото №4 picture
Рок-н-Ролл на Пляжі у Києві - фото №5 picture

Про подiю

30 липня на пляжі ПБК буде по справжньому спекотно! Вас чекає гарячий рок-н-рольний драйв і R'n'B грув від крутих хлопців з Руки'в'Брюки (RvB).

Руки'в'Брюки (RvB) - український рок-н-рол і R'n'B група, створена в 2007 році вокалістом, сонграйтер і гітаристом Олександром Ремезом. Група грає в стилях американської музики 1940-1960-х років як авторські композиції, так і власні аранжування на всесвітньо відомі хіти.

За плечима групи 12 років активної концертної діяльності і 6 альбомів. Останні кілька років хлопці активно гастролюють по Європі, а навесні минулого року підписали контракт з El Toro Records і випустили перший вініловий сингл з піснями «Drum Beat» і «You Do not Care».

Музиканти колективу також відомі по проектам Епоха Джазу, Tall Guy Remez Quartet, Smokin A і Root Fruit, які незмінно збирають повні зали київських музичних клубів.

30 липня на ПБК музиканти представлять велику сольну програму, зібрану з пісень написаних за роки існування. Не залишать і без власних інтерпретацій хітів батьків рок-н-ролу.

Склад RvB:
Олександр Ремез - вокал, гітара
В'ячеслав Краснопільський - контрабас
Олексій Філіппенко - гітара, саксофон
Андрій Степанов - саксофон
Анатолій Ткач - барабани

Буде жарко і драйвово - не пропустіть! Чекаємо вас о 20:00 на пляжі ПБК.

Будь ласка, візьміть до уваги, що в'їзд для авто на Труханів острів ЗАКРИТИЙ!
Постановою КМДА Труханів острів оголошений еко-зоною з обмеженням пересування ТЗ і ми не можемо забезпечити проїзд безпосередньо до локації. Найзручніше залишити машину на парковці біля входу на пішохідний Парковий міст і прогулятися по ньому на острів. Дякую за розуміння.