Вірші в саду з Ванею Якімовим

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тімірязєвська, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №1 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №2 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві афіша
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №3 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві квитки
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №4 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві на concert.ua
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №5 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві фото

Про подiю

Літо - найромантичніша пора року, пора, коли хочеться закохуватися і творити. А яка романтика без поезії? Ось і наш літній вечір буде наповнений романтичною поезією, звичайно ж під чуттєвий супровід рояля.

Як багато хто вже здогадався, читати в цей вечір буде Ваня Якімов. Сучасний київський поет, який звик збирати повні зали, і це не дивно. Так легко і просто, а головне щиро подати твори з абсолютно різним стилем і почерком, може тільки він. Будь то сучасна поезія або твори 18 століття, Ваня вміє як ніхто інший занурити слухача в той самий настрій і в ті самі емоції. Він не просто читає, він переосмислює кожну з історій через власні переживання і досвід.

У цей вечір Ваня Якімов прочитає лірику поета-пісняра Роберта Рождественського, поезію талановитого письменника, поета і журналіста Едуарда Асадова, а також зворушливі твори Сергія Довлатова. Прозвучать рядки, наповнені переживаннями. Напевно тому ці твори досі проникають глибоко в серця читачів.

Схожі події

STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 350 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 1149 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати