Вірші в саду з Ванею Якімовим

6 вересня 2019, Пт. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №1 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №2 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві афіша
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №3 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві квитки
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №4 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві на concert.ua
Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві - фото №5 Вірші в саду з Ванею Якімовим у Києві фото

Про подiю

Літо - найромантичніша пора року, пора, коли хочеться закохуватися і творити. А яка романтика без поезії? Ось і наш літній вечір буде наповнений романтичною поезією, звичайно ж під чуттєвий супровід рояля.

Як багато хто вже здогадався, читати в цей вечір буде Ваня Якімов. Сучасний київський поет, який звик збирати повні зали, і це не дивно. Так легко і просто, а головне щиро подати твори з абсолютно різним стилем і почерком, може тільки він. Будь то сучасна поезія або твори 18 століття, Ваня вміє як ніхто інший занурити слухача в той самий настрій і в ті самі емоції. Він не просто читає, він переосмислює кожну з історій через власні переживання і досвід.

У цей вечір Ваня Якімов прочитає лірику поета-пісняра Роберта Рождественського, поезію талановитого письменника, поета і журналіста Едуарда Асадова, а також зворушливі твори Сергія Довлатова. Прозвучать рядки, наповнені переживаннями. Напевно тому ці твори досі проникають глибоко в серця читачів.

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати