Вірші в саду з Ванею Якимовим

7 вересня 2018, Пт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №1 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №2 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №3 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №4 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №5 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Три поета однієї епохи, сміливі і щирі, чиї вірші зачепили всі сторони людського життя. Їхня поезія не залишає байдужих і, через роки, як і раніше дає грунт для роздумів про головне: про любов, дружбу, про вірність.

Літнім вечором в Ботанічному саду ім. Гришко прозвучить лірична програма «Висоцький, Бродський, Євтушенко» у виконанні Вані Якимова під беззмінний акомпанемент рояля Олексія Саранчина.

Актор, поет і музикант Ваня Якимов вже добре відомий в Києві. Він вміє передати почуття і донести сенс, будь то сучасна поезія або твори срібного століття. Історії в його виконанні звучать щиро і зрозуміло, адже кожну з них він осмислює через власні переживання і досвід. За словами поета: «Найкраща підживлення - це наше з вами життя, нічого більше годі й вигадувати».

Найкраще з творчості Висоцького, Бродського і Євтушенко прозвучить під м'який акомпанемент музиканта і джазового композитора Олексія Саранчина, чию емоційну манеру виконання називають сучасною класикою.

Довгоочікувані поетичні вечори з Ванею Якимовим повертаються в розпал літа. 7 вересня запрошуємо вас зануритися в щиру магію поезії під чуйний акомпанемент рояля. Чекаємо вас о 20:00 в Ботанічному саду ім. Гришко.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати