Вірші в саду з Ванею Якимовим

7 вересня 2018, Пт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №1 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №2 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №3 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №4 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №5 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Три поета однієї епохи, сміливі і щирі, чиї вірші зачепили всі сторони людського життя. Їхня поезія не залишає байдужих і, через роки, як і раніше дає грунт для роздумів про головне: про любов, дружбу, про вірність.

Літнім вечором в Ботанічному саду ім. Гришко прозвучить лірична програма «Висоцький, Бродський, Євтушенко» у виконанні Вані Якимова під беззмінний акомпанемент рояля Олексія Саранчина.

Актор, поет і музикант Ваня Якимов вже добре відомий в Києві. Він вміє передати почуття і донести сенс, будь то сучасна поезія або твори срібного століття. Історії в його виконанні звучать щиро і зрозуміло, адже кожну з них він осмислює через власні переживання і досвід. За словами поета: «Найкраща підживлення - це наше з вами життя, нічого більше годі й вигадувати».

Найкраще з творчості Висоцького, Бродського і Євтушенко прозвучить під м'який акомпанемент музиканта і джазового композитора Олексія Саранчина, чию емоційну манеру виконання називають сучасною класикою.

Довгоочікувані поетичні вечори з Ванею Якимовим повертаються в розпал літа. 7 вересня запрошуємо вас зануритися в щиру магію поезії під чуйний акомпанемент рояля. Чекаємо вас о 20:00 в Ботанічному саду ім. Гришко.

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Jah Khalib 15 листопада 19:00, Чт Jah Khalib Палац Спорту, Київ від 490 грн. Jah Khalib Вже не хочу 15 листопада Jah Khalib Палац Спорту Придбати Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Manowar 21 березня 19:00, Чт Manowar Палац Спорту, Київ від 790 грн. Manowar Вже не хочу 21 березня Manowar Палац Спорту Придбати