Вірші в саду з Ванею Якимовим

7 вересня 2018, Пт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №1 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №2 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №3 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №4 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №5 picture
Вірші в саду з Ванею Якимовим у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Осінь найромантичніша пора року, пора, коли хочеться закохуватися і творити. А яка романтика без поезії? Ось і наш осінній вечір буде наповнений романтичною поезією, звичайно ж під чуттєвий супровід рояля.

Як багато хто вже здогадався, читати в цей вечір буде Ваня Якимов. Сучасний київський поет, який звик збирати повні зали, і це не дивно. Так легко і просто, а головне щиро подати твори з абсолютно різним стилем і почерком, може тільки він. Будь то сучасна поезія або твори 18 століття, Ваня вміє як ніхто інший занурити слухача в той самий настрій і в ті самі емоції. Він не просто читає, він переосмислює кожну з історій через власні переживання і досвід.

У цей вечір Ваня Якимов прочитає лірику поета-пісняра Роберта Рождественського, поезію талановитого письменника, поета і журналіста Едуарда Асадова, а також зворушливі твори Сергія Довлатова. Прозвучать рядки, наповнені переживаннями простого людського життя. Напевно тому, ці твори досі проникають глибоко в серця читачів.

Вірші прозвучать під чуйний акомпанемент Павла Ігнатьєва. Джазовий музикант і композитор Павло Ігнатьєв закінчив «моцартівську академію» і Ганноверську вищу школи музики і театру, випустив 9 альбомів, співпрацював з Сергієм Бабкіним, «Бумбокс» і багатьма іншими українськими виконавцями. Його впізнавану емоційну манеру виконання називають сучасною класикою.

Прекрасні щирі вірші і м'яке звучання рояля під теплі промені літнього сонця, що ось-ось піде за горизонт і залишить за собою ніжний шлейф на небосхилі. Беріть за руки коханих і приходьте на романтичне побачення в Ботанічному саду. Початок о 20:00.