23 грудня 2018, Нд. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 225 грн.
від 225 грн.

Галерея

Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №1 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №2 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №3 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №4 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №5 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №6 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №7 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №8 picture

Про подiю

23 грудня Будинку Архітектора відбудеться новорічний поетичний вечір із Ванею Якимовим під акомпанемент рояля. Ви почуєте вірші та прозу таких класиків, як Євген Євтушенко, Роберт Рождественський, Йосип Бродський, Борис Пастернак, Антон Чехов та О. Генрі.

Вечори у виконанні Вані Якимова мають свою, особливу атмосферу. Саме він останні кілька років дарує киянам можливість не просто доторкнутися до класики літературного жанру, а й пропустити через себе цілі епохи. Його називають душею сучасної поезії, адже вірш це чи проза, кожну історію він проживає особисто.

Як говорить сам Іван: "Поет - це не робота, поет - це стан душі, настрій, якщо завгодно. Настрій, який мені допомагає виражати свої думки, спостереження, переживання в римованій формі".

Новорічний поетичний вечір пройде під акомпанемент рояля.

Чекаємо вас на новорічному поетичному вечорі 22 грудня в Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00.


Інші дати

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати