23 грудня 2018, Нд. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 225 грн.
від 225 грн.

Галерея

Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №1 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №2 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №3 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №4 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №5 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №6 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №7 picture
Новорічний поетичний вечір у Києві - фото №8 picture

Про подiю

23 грудня Будинку Архітектора відбудеться новорічний поетичний вечір із Ванею Якимовим під акомпанемент рояля. Ви почуєте вірші та прозу таких класиків, як Євген Євтушенко, Роберт Рождественський, Йосип Бродський, Борис Пастернак, Антон Чехов та О. Генрі.

Вечори у виконанні Вані Якимова мають свою, особливу атмосферу. Саме він останні кілька років дарує киянам можливість не просто доторкнутися до класики літературного жанру, а й пропустити через себе цілі епохи. Його називають душею сучасної поезії, адже вірш це чи проза, кожну історію він проживає особисто.

Як говорить сам Іван: "Поет - це не робота, поет - це стан душі, настрій, якщо завгодно. Настрій, який мені допомагає виражати свої думки, спостереження, переживання в римованій формі".

Новорічний поетичний вечір пройде під акомпанемент рояля.

Чекаємо вас на новорічному поетичному вечорі 22 грудня в Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00.


Інші дати

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати