Street Jazz - Christmas

22 грудня 2019, Нд. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 240 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 21/12/2019. деталі тут
від 240 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Street Jazz - Christmas у Києві! Чекаємо на вас 2019-12-22 в 19:00 на локації Будинок архітектора, Київ.
Ви можете придбати квитки на Street Jazz - Christmas на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

22 грудня в Будинку Архітектора прозвучить новорічний Street jazz. Святкову програму Christmas Jazz виконає український колектив Urban Gypsy в дуеті з джазовою виконавицею Ольгою Чернішовою.

У цей вечір зал Будинку Архітектора наповниться духом Різдва! У програмі вечора прозвучить музика, яка пронизана новорічним настроєм і радістю, передчуттям свята, подарунків і звершення найзаповітніших бажань.

Український джазбенд Urban Gypsy виконає світові хіти, такі як Let it Snow, This Christmas, Jingle Bells, Santa Claus is Comming to Town, Bei mir Bist Du Schein, All i want for Christmas is you, Santa Baby в своєму авторському аранжуванні. Зіркою цього вечіра буде одна з найкращих випускниць джазового факультету інституту музики ім Р.М. Глієра, джазова співачка Ольга Чернішова.

Такій музиці властиві стильні джазові мотиви і віртуозна гра акустичної гітари зі скрипкою. У складі джазбенда Urban Gypsy традиційні для джаз-мануш акустичні струнні інструменти - дві гітари, скрипка і контрабас.

Склад колективу:
Ольга Чернішова – вокал
Дмитро Кушніров - гитара
Матвій Миронов – скрипка
Михайло Левіт – гитара, степ
Миколай Кістіньов - контрабас.

Запрошуємо вас поринути в атмосферу Різдва 22 грудня за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок новорічної програми о 19:00.