Класика на терасі - Vivaldi

14 серпня 2019, Ср. 20:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №1 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №2 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №3 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №4 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №5 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №6 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Краще класики може бути тільки класика на свіжому повітрі. Там, де віє приємний вітерець, на терасі з видом на потопаюче в зелені улюблене місто. Увечері 7 серпня запрошуємо вас слухати музику Антоніо Вівальді на мальовничій терасі «Всі. Свої »!

Священик, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори, більше 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах, перекласти ряд його інструментальних концертів для органу з невимовним майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті і творчості є чимось незмінним - він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.

Композиції великого Антоніо Вівальді в цей вечір виконає Kyiv Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.


Ведучим вечора і вашим провідником у світ чарівної музики стане київський поет Ваня Якимов. Конферансьє з талантом говорити просто про складне і умінням занурити слухачів в атмосферу того самого твору і тієї самої епохи.

Програма концерту:

- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо Соль-мажор, RV 146
- Концерт для двох скрипок з оркестром ре-мінор, RV 565
- Концерт для скрипки, віолончелі та струнного оркестру Ля-мажор (all'inglese), RV 546
- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо До-мажор, RV 116
- Концерт «Весна» з циклу «Пори року».
- Концерт «Літо» з циклу «Пори року».
- Концерт «Осінь» з циклу «Пори року».
- Концерт «Зима» з циклу «Пори року».

солісти:
Ольга Шелешкова - скрипка
Павло Хмара - скрипка
Сергій Казаков - віолончель

7 серпня приходьте на терасу «Всі. Свої », щоб з головою зануритися в шедеври світової класики! Чекаємо вас в 20:00 за адресою вул. Десятинна 12.