Класика на терасі - Vivaldi

14 серпня 2019, Ср. 20:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №1 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №2 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №3 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №4 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №5 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №6 picture
Класика на терасі - Vivaldi у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Краще класики може бути тільки класика на свіжому повітрі. Там, де віє приємний вітерець, на терасі з видом на потопаюче в зелені улюблене місто. Увечері 7 серпня запрошуємо вас слухати музику Антоніо Вівальді на мальовничій терасі «Всі. Свої »!

Священик, видатний скрипаль-віртуоз, педагог і композитор, Антоніо Вівальді за своє життя написав понад 700 творів, включаючи опери, хорові твори, більше 500 концертів для різних інструментів і оркестру. Творчість Вівальді вивчав великий Бах, перекласти ряд його інструментальних концертів для органу з невимовним майстерністю. У житті Вівальді було все, як і в його химерної епохи. І все ж в його житті і творчості є чимось незмінним - він завжди залишався самим собою, а його музику не сплутаєш з музикою інших композиторів.

Композиції великого Антоніо Вівальді в цей вечір виконає Kyiv Mozart Orchestra - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в новому проекті - Kyiv Mozart Orchestra.


Ведучим вечора і вашим провідником у світ чарівної музики стане київський поет Ваня Якимов. Конферансьє з талантом говорити просто про складне і умінням занурити слухачів в атмосферу того самого твору і тієї самої епохи.

Програма концерту:

- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо Соль-мажор, RV 146
- Концерт для двох скрипок з оркестром ре-мінор, RV 565
- Концерт для скрипки, віолончелі та струнного оркестру Ля-мажор (all'inglese), RV 546
- Симфонія для струнного оркестру і бассо контінуо До-мажор, RV 116
- Концерт «Весна» з циклу «Пори року».
- Концерт «Літо» з циклу «Пори року».
- Концерт «Осінь» з циклу «Пори року».
- Концерт «Зима» з циклу «Пори року».

солісти:
Ольга Шелешкова - скрипка
Павло Хмара - скрипка
Сергій Казаков - віолончель

7 серпня приходьте на терасу «Всі. Свої », щоб з головою зануритися в шедеври світової класики! Чекаємо вас в 20:00 за адресою вул. Десятинна 12.


Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show -25% на кожен 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати