Will Jacobs Band (USA)

6 листопада 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №1 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №2 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №3 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №4 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №5 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №6 picture
Will Jacobs Band (USA) у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Відомий своїми живими, імпровізаційними виступами і вбиваючою енергетикою Уїлл Джейкобз знову прилітає з Чикаго разом зі своїм бендом підкорювати українську публіку.

Уїлл - людина, яка відточила свої навички артиста завдяки практиці і досвіду. З 12 років він виступав в клубах, беручи участь в джемах і концертах топових музикантів країни.

Його перша група Dirty Deal перемогла на престижному блюз-фестивалі Chicago Blues Challenge, після чого виступила на міжнародній виставці Blues Show в Мемфісі. Природна харизма, неперевершений вокал з хрипотою і приємна зовнішність зробили свою справу - 2009 рік став роком великих змін для Джейкобза, так як його популярність росла з невгамовною швидкістю.

Крім багатого практичного досвіду, Вілл Джейкобз навчався в Berklee College of Music (Бостон, США), а потім на сесіях в Чикаго, США і на гастролях з CJ Chenier. Це дало йому відмінну професійну базу.

6 листопада вас чекає приголомшливий Уїлл Джейкобз і його бенд разом з чиказьким блюзом, що поєднує в собі як вже відомі мелодії, так і авторські композиції. Він полонить свідомість і перенесе вас в світ задоволення та насолоди ...

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати