24 березня 2020, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Mari Cheba в Києві! Чекаємо вас 2020-03-24 о 19:00 на майданчику CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете купити квитки на Mari Cheba на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Телеканал М2 і Caribbean Club Concert Hall представляють серію концертів «Нова українська музика». Найцікавіші виконавці і групи нового покоління щомісяця виступатимуть на сцені культового клубу.

Відбором артистів для серії концертів займається продюсер телеканалу М2 Роман Муха.

«Ми представимо найяскравіших молодих зірок різних жанрів. Вони вже пройшли випробування ефіром телеканалу М2, і телеаудиторія проявляла інтерес до них у вигляді рейтингів. Кожен з артистів, яких ми представимо унікальний, самобутній, несе класну енергетику і подарує багато приємних емоцій», - розповідає Роман Муха.

24 березня в рамках серії концертів «Нова українська музика» виступить співачка Mari Cheba з електронною програмою на підтримку нового альбому.

Mari Cheba - це вишуканий смак в музиці. Тексти її пісень надовго западають в серце, а музика заворожує неповторним настроєм.

Для Марі кожна пісня - це маленька історія, яку вона запрошує прожити разом. Якщо ви шукаєте справжніх відчуттів - це музика для вас.

Вокальні здібності українки оцінила світова музична індустрія: Mari Cheba стала володаркою звання «Кращий жіночий вокал» за версією Trip Hop Nation серед виконавців з Америки і країн Європи. А трек співачки заміксувати піонер тріп-хопу і засновник групи Morcheeba Пауль Чіба.

«Концерти цієї серії будуть цікаві не тільки тим, хто вже знайомий з цими артистами. Вони також зацікавлять всіх, кому хочеться пізнавати нову музику, розвивати свої смаки і просто класно проводити час під хорошу музику. Приходьте і ви будете приємно здивовані кожним виконавцем або групою, яких ми разом з Caribbean Club представимо на нашій серії вечірок», - додає Роман Муха.

24 березня приходите в Caribbean Club Concert Hall, щоб отримати насолоду від глибоких і проникливих пісень Mari Cheba. Не пропустіть яскравий початок нової музичної традиції!